Page 1 of 1

Zaseknutí postavy

Posted: 18:06 28. Jul 2011
by rosnicka
prosim o radu, jsem uplny novacek a jsem v Ivory. dosla jsem se podivat ke korenarce a pri odchodu od ni jsem se zasekla ve dverich a nemuzu ani dovnitr ani ven..jde s tim neco delat? jinak vsechno funguje, naskakuji mi body zkusenosti ani nevim za co...asi za to ze tam stojim a okounim a prekazim :(

Re: Zaseknutí postavy

Posted: 18:09 28. Jul 2011
by OneIceOne
rosnicka wrote:prosim o radu, jsem uplny novacek a jsem v Ivory. dosla jsem se podivat ke korenarce a pri odchodu od ni jsem se zasekla ve dverich a nemuzu ani dovnitr ani ven..jde s tim neco delat? jinak vsechno funguje, naskakuji mi body zkusenosti ani nevim za co...asi za to ze tam stojim a okounim a prekazim :(

hodně přiblížit kameru, trochu si pohrát s natočením, pokusit se aktivovat kruhove menu na dveřích a použít ikonu na otevření...

Re: Zaseknutí postavy

Posted: 18:38 28. Jul 2011
by rosnicka
tak kamera me nenapadla , znak dveri se neobjevi vubec ale vyzkousim co se da, nechce se mi delat novou postavu :D :D

Re: Zaseknutí postavy

Posted: 18:58 28. Jul 2011
by Nalkanar
Možná je skutečně seklá "ve dveřích" (přímo v nich, ne za nimi, jak OneIceOne navrhuje), pak doporučuji sehnat si někoho, kdo ty dveře zajde otevřít, až se přihlásíš do hry :mrgreen:

Re: Zaseknutí postavy

Posted: 19:58 28. Jul 2011
by rosnicka
tak to je super, to abych si pockala do pristiho tydne az se vetsina vrati ze srazu hihi... nejdriv zkusim kameru a pak se holt uvidi. ze by me ty dvere nemeli radi? a taky mi to napsalo ze nekdo .. jsem zapomnela jmeno me nema rad. tak ja pak pisnu jak mi to dopadlo.

Re: Zaseknutí postavy

Posted: 20:21 28. Jul 2011
by Maya
Až naloguji do hry za DM a jestli tam ještě budeš, vytahnu tě ;)

Re: Zaseknutí postavy

Posted: 20:50 28. Jul 2011
by rosnicka
jsem se vytahla, zkusila jsem kameru hodne priblizit a ono to slo, tak jsem si to tam ruzne probehla a prozila svoji prvni a zdaleka ne posledni smrt kdy me zabil jezevec :D tak si dam pauzu do zitra a pujdu si nechat padnout postel na zada a az se vratim z prace tak jdu zase na to.

Re: Zaseknutí postavy

Posted: 17:43 29. Jul 2011
by zachy
3 Univerzální tipy:
1) Odlog a znovu login
2) Hraní si (s výšezmínenou) kamerou
3) pokud je v okolí PC nebo NPC dostatečně blízko zkuste dát přes předmět bytosti (takovej řetěz) Následovat a chvíli vydržte. Vaše postava se cca po 30 sekundách "teleportuje" k následované postavě

Re: Zaseknutí postavy

Posted: 19:04 01. Aug 2011
by Bahnak
Jakýkoliv zásek o placebl (jakýkoliv) vždy vyřešil jednoduchý postup:
Pomoci otáčení postavy (Klávesy A a D) se nasměruj kamkoliv kde to vypadá alespoň trochu jako rovinka bez placeblu.
Ulož si postavu přes duši a odlogni.
Logni a při načítání mapy drž klávesu W.
Placebly se načítají později takže na 99,9% se odseknete.

Zbývající 0,1% musí použít řetízek... :mrgreen:

Re: Zaseknutí postavy

Posted: 10:25 23. Dec 2011
by Legition
Btw, v téhle lokaci jsemz touhle postavou ještě ani nebyl :D
Btw, v téhle lokaci jsemz touhle postavou ještě ani nebyl :D
Děkuji za tip. Funguje! Odskoušeno :D