Page 1 of 1

Nalezené itemy ze srazů a setkání

Posted: 09:45 01. Aug 2011
by Bahnak
Vzhledem k většímu počtu nalezených itemů itemů v mé skrýši zakládám tento topic jako seznam věcí co můžou někomu přebývat v báglu, případně zde umistěte poptávku po předmětu, který naopak v báglu hledáte.

Z letního srazu 2011 se mi tedy domů dostaly tyto itemy:


1) Plastová dóza s modrým víčkem (před umytím vykazovala zamaštění a přítomnost nějakých bylinek, tipuju to na marinovací misku s masem od někoho z drowů)
2) Nerezový hrníček se značkou "Shell" (Foxik)
3) Plastová nádobka se solí (tipuju Lenku)
4) Ručník - nejspíše původně bílý, skutečnou barvu se dozvím po vyprání, zatím se suší)
5) Bílé bermudy s oranžovým lemováním (ale neskončily u mě, naposledy jsem je pokládal na ten dřevěnej stolek tak buď je někdo konečně našel a nebo si je už někdo přivlastnil)
6) Derkenuv tenisák (zapoměl jsem vrátit)
7) Bersuv pinpongáč - zlatonka z famfrpálu (taktéž jsem zapoměl vrátit)
8) Maskáčovaný obal na spacák
9) Rejtyho propiska


Případní zájemci o itemy pište do PM, jsem z Prahy, občas se potuluju po ČR. Případně dovezu na další sraz. Prosím beze SPAMu tady, ať se zbytečně díky SPAMu neztratí příspěvek který by mohl vést k nalezení itemu či jeho majitele. Děkuji.

Re: Nalezené itemy ze srazů a setkání

Posted: 09:58 01. Aug 2011
by Práček
mně se v autě objevil část obleku (nevím jak to nazvat) je černý s fialovým lemem

Re: Nalezené itemy ze srazů a setkání

Posted: 10:50 01. Aug 2011
by Radim
Zamaštěná plastovka je moje a bylo tam masíčko :mrgreen:,se někdy stejně sčutnem v Práglu všeci bubáci

Re: Nalezené itemy ze srazů a setkání

Posted: 21:48 01. Aug 2011
by Sobik
Obal na spacák je můj. :)

Re: Nalezené itemy ze srazů a setkání

Posted: 22:01 01. Aug 2011
by Lord_Berserk
Uchylnej ruzovej pinpongac si nech a vecer pri pohledu na nej muzes myslet na me :mrgreen: :mrgreen:

Sice mi jako profikovy ve stolnim tenise bude chybet, ale preziju to :P

Re: Nalezené itemy ze srazů a setkání

Posted: 12:12 02. Aug 2011
by jogobelo
Ty bílé bermudy s oranžovým jsi mi osobně na mé přihlášení už v kempu předával... :D

Re: Nalezené itemy ze srazů a setkání

Posted: 12:21 02. Aug 2011
by Bahnak
Fakt? Hmmm, asi zbytkáč z předešlého večera nebo něco jinýho... Čort ví proč si to nepamatuju, jsem rád že se nalezl majitel. (ale byly schovaný moooc hezky, zapadly za kraj toho obložení srubu)
Bersíkovi donesu pinpongáč časem do plzně, sobikovi obal na spacák za rok na sraz nebo na nějakej sraz dříve, Radimovi jeho plasták až ho zčuchnu v Práglovačce s ostatníma bubákama kde hodím po Derkenovi jeho tenisákem, akorát nevím jak dám Foxikovi ten hrnek, asi taky na nějakym srazu...
Solničku Lence asi taky jak to tak vypadá předám za rok, Rejtyho propisku konfiskuju, u ručníku si ani po vyprání nejsem jistý barvou, ale možná že kdysi byl bílý.

Re: Nalezené itemy ze srazů a setkání

Posted: 12:40 02. Aug 2011
by Shaman88
Ten ručník by mohl být čistě teoreticky můj, pokud teda visel na jedný noze od toho velkýho stanu.
Nicméně už jej nechci.... :)

Re: Nalezené itemy ze srazů a setkání

Posted: 13:05 02. Aug 2011
by Bahnak
Nový nález! Šedá kšiltovka NIKE! Troško vyšisovaná od sluníčka ale OK! Čípak to je?

Re: Nalezené itemy ze srazů a setkání

Posted: 13:20 08. Aug 2011
by kucik
Práček wrote:mně se v autě objevil část obleku (nevím jak to nazvat) je černý s fialovým lemem
Není lem zlato-fialový? Je to vršek, nebo spodek? Možná je to ode mě.

Re: Nalezené itemy ze srazů a setkání

Posted: 10:03 10. Aug 2011
by Práček
je to takové dlouhé "triko ". jen to neni z tak tenkeho materiaku, dlouhé az po kolena (možná trochu nad, nejsem doma,tak nevím přesně ), dlouhé rukávy, je černé a má fialové lemy, zlata tam neni