Page 1 of 1

Problémy s lognutím

Posted: 13:10 09. Aug 2011
by Sáďa
Ahoj, nejsem si jistý, zda to patří zrovna sem, kdyžtak se omlouvám a prosím o přesun.

Teď k věci:
Kdykoli se chci už za postavu dostat do hry, místo nahrávací obrazovky se objeví pouze obrazovka černá, která po chvíli bez jakéhokoli hlášení o chybě zmizí. Přitom základní NWN mi jde spustit bez problému. Neboť jsem vše (Haky, registraci, cepy atp.) kontroloval několikrát, nezbývá mi, než se s žádostí o pomoc obrátit sem. Byla by tedy prosím nějaká rada?

Re: Problémy s lognutím

Posted: 13:14 09. Aug 2011
by Maya
Určitě zkontroluj, jestliže máš win 7 kompatibilitu a pak jestli zadáváš správné přihlašovací údaje...;)

Re: Problémy s lognutím

Posted: 13:24 09. Aug 2011
by Sáďa
Tak win 7 kompatibilitu nemám, neboť stále funguji na XP a přihlašovací údaje by měli být také v pořádku, neboť problém nastává v okamžiku, kdy se chci lognout za postavu.

Re: Problémy s lognutím

Posted: 13:25 09. Aug 2011
by Derken-
Registrovaný keye na webu máš?

Re: Problémy s lognutím

Posted: 13:34 09. Aug 2011
by Sáďa
Jestli myslíš ten Thaliiský CD key, tak ten mám.

Re: Problémy s lognutím

Posted: 13:35 09. Aug 2011
by Alvarion
tak ho uloz i na web

Re: Problémy s lognutím

Posted: 15:03 09. Aug 2011
by kucik
Napiš aspoń účet, pod kterym se snažíš přihlásit.

Re: Problémy s lognutím

Posted: 15:10 09. Aug 2011
by Shaman88
Patch 1.69 máš?

Re: Problémy s lognutím

Posted: 15:14 09. Aug 2011
by kucik
Napiš aspoń účet, pod kterym se snažíš přihlásit.

Re: Problémy s lognutím

Posted: 16:22 09. Aug 2011
by Sáďa
Alvarion wrote:...
To mám samozřejmě od začátku, stejně to nefunguje.
Shaman88 wrote:...
Samozřejmě
kucik wrote:...
Vozembouchcz

Re: Problémy s lognutím

Posted: 17:03 09. Aug 2011
by kucik
Chmm.. tak jak se zdá, tak se k logům stejně nedostanu, dokud mi nepřijde nový komp, takže ti zatím asi nepomůžu.

Re: Problémy s lognutím

Posted: 19:34 11. Aug 2011
by Sáďa
Tak už je to v pořádku, díky ;)