Svělta
Posted: 21:25 10. Aug 2011
Karatha - náměstí - hostinec u Modrého Racka
Nehrál si tam někdo s osvětlením lokace? Já neměnil nic v nastavení, ale mám to tam nějak tmavé.
Nehrál si tam někdo s osvětlením lokace? Já neměnil nic v nastavení, ale mám to tam nějak tmavé.