Page 1 of 1

Svělta

Posted: 21:25 10. Aug 2011
by -RoF-
Karatha - náměstí - hostinec u Modrého Racka

Nehrál si tam někdo s osvětlením lokace? Já neměnil nic v nastavení, ale mám to tam nějak tmavé.

Re: Svělta

Posted: 21:32 10. Aug 2011
by -RoF-
Aha tak nic, po relogu už v pohodě :D :D Fantas magoria, asi tu fakt straší. :roll: :twisted:

Re: Svělta

Posted: 21:54 10. Aug 2011
by de Aers
//Kdy tě unesou ? :)

Re: Svělta

Posted: 09:06 11. Aug 2011
by -RoF-
de Aers wrote://Kdy tě unesou ? :)
Tssss :D