Page 1 of 1

Chyba spawnu

Posted: 17:30 12. Aug 2011
by mandos
Ahoj, nejsem si jistý jestli je to chyba ale dneska kolem páté mě zabil u Zeirovců NPC Lich pomocí hrozivého vadnutí potom co zakouzlil prach mumie. Vzhledem ktomu že jsem nenašel kouzlo nebo schopnost co by uměla vyvolat jmenovitě Licha a žádné DM se neozvalo ani jestli mám čekat nebo ne tak mě napadá jedině chyba spawnu protože epické NPC v dungu asi pro 10-15 level co tak tipuju to by byl dost špatnej vtip kdyby se tam spawnovalo takhle správně.

Re: Chyba spawnu

Posted: 17:42 12. Aug 2011
by OneIceOne
Bug to není, je to výsledek questu, npc je tam oprávněně. Po cestě měly být dva placeably, které popisovaly nebezpečí a postavy tak měly být upozorněny, byly či nebyly po cestě?

Re: Chyba spawnu

Posted: 17:45 12. Aug 2011
by mandos
Nebyly prošel jsem celéhorní patro a nic pak jsem šel pravým průchodem dolů zabil pár uctívačů vlezu do te velké místnosti a najednou mumie pracka vadnutí a konec. Bez textů.

Re: Chyba spawnu

Posted: 18:59 12. Aug 2011
by OneIceOne
večer s tím něco udělám

Re: Chyba spawnu

Posted: 21:37 12. Aug 2011
by DenGrasse
Předpokládat, že dung bude pořád ve stejnéms tavu jako jsi ho šel minule, je IMHO zneužití OOC informace.

Re: Chyba spawnu

Posted: 20:03 28. Feb 2012
by Bahnak
Ivorský hřbitov - hrobka pro low levly - v jedné z místností (spawn kostlivci + kostlivý mág) jsou dvě truhly které se navzájem překrýbají, jedna z nich obvykle má na sobě past druhá ne. Nemyslím že to bylo záměrem, třeba to nějaké hodné WB opraví.

Re: Chyba spawnu

Posted: 20:07 28. Feb 2012
by kucik
To je asi bug spawnu, kterej nedespawnuje ty starý věci. Mrknu na to.

Re: Chyba spawnu

Posted: 00:01 29. Feb 2012
by DenGrasse
To se děje na hodně místech, např. v Podtemnu u těch skřetů.