Page 1 of 1
Nemrtvi versus odvraceni
Posted: 20:09 17. Aug 2011
by Hafen
Kdyz odvratite nemrtveho, a pak srazite ho na zem, tak si hned vstane a beze studu di odkraci od clerica
Nekdy se ani neukaze animace ze by sel dolu.
Re: Nemrtvi versus odvraceni
Posted: 17:16 18. Aug 2011
by zachy
Stejný problém dělá i fear
Re: Nemrtvi versus odvraceni
Posted: 22:13 18. Aug 2011
by Ikstremist
prostě se sražen na zem plazí co nejdál
Re: Nemrtvi versus odvraceni
Posted: 22:25 18. Aug 2011
by Prasokralik
Ano, rp se dá okecat všechno, hlavně bugy. Což ale nic nemění na faktu, že je to bug.
Re: Nemrtvi versus odvraceni
Posted: 22:54 18. Aug 2011
by Hafen
Ikstremist wrote:prostě se sražen na zem plazí co nejdál
Jo ale kdo ty pitomy zombiky ma tim palcatem nahanet po jeskyni

Re: Nemrtvi versus odvraceni
Posted: 23:47 18. Aug 2011
by -darkvision-
Hafen wrote:Ikstremist wrote:prostě se sražen na zem plazí co nejdál
Jo ale kdo ty pitomy zombiky ma tim palcatem nahanet po jeskyni

WTF? Tak je proste nesrazej?
Re: Nemrtvi versus odvraceni
Posted: 08:09 19. Aug 2011
by J.F.Payne
-darkvision- wrote:WTF? Tak je proste nesrazej?
Ono jde o to, že je odvrátí, a pak je nahání. A nahání je, i když je srazí, což je očividně bug.
Re: Nemrtvi versus odvraceni
Posted: 16:38 19. Aug 2011
by Hafen
-darkvision- wrote:Hafen wrote:Ikstremist wrote:prostě se sražen na zem plazí co nejdál
Jo ale kdo ty pitomy zombiky ma tim palcatem nahanet po jeskyni

WTF? Tak je proste nesrazej?
Nejak mi unika smysl tveho postu. Chci je zabit, jenze kdyz je odvratim tak utikaj po cele jeskyni (ti co preziji odvraceni). A kdyz si je srazim, stejne prchaj dal jako kdyby se nic nedelo
Z toho co jsi napsal to vypada ze si myslis ze je srazim a oni utecou...ale to si nekde mimo. A jak bylo zmineno, jedna se o bug a proto to pisu do hlaseni o chybach
