Page 1 of 1

Nemrtvi versus odvraceni

Posted: 20:09 17. Aug 2011
by Hafen
Kdyz odvratite nemrtveho, a pak srazite ho na zem, tak si hned vstane a beze studu di odkraci od clerica :shock:

Nekdy se ani neukaze animace ze by sel dolu.

Re: Nemrtvi versus odvraceni

Posted: 17:16 18. Aug 2011
by zachy
Stejný problém dělá i fear

Re: Nemrtvi versus odvraceni

Posted: 22:13 18. Aug 2011
by Ikstremist
prostě se sražen na zem plazí co nejdál

Re: Nemrtvi versus odvraceni

Posted: 22:25 18. Aug 2011
by Prasokralik
Ano, rp se dá okecat všechno, hlavně bugy. Což ale nic nemění na faktu, že je to bug.

Re: Nemrtvi versus odvraceni

Posted: 22:54 18. Aug 2011
by Hafen
Ikstremist wrote:prostě se sražen na zem plazí co nejdál

Jo ale kdo ty pitomy zombiky ma tim palcatem nahanet po jeskyni :roll:

Re: Nemrtvi versus odvraceni

Posted: 23:47 18. Aug 2011
by -darkvision-
Hafen wrote:
Ikstremist wrote:prostě se sražen na zem plazí co nejdál

Jo ale kdo ty pitomy zombiky ma tim palcatem nahanet po jeskyni :roll:
WTF? Tak je proste nesrazej?

Re: Nemrtvi versus odvraceni

Posted: 08:09 19. Aug 2011
by J.F.Payne
-darkvision- wrote:WTF? Tak je proste nesrazej?
Ono jde o to, že je odvrátí, a pak je nahání. A nahání je, i když je srazí, což je očividně bug.

Re: Nemrtvi versus odvraceni

Posted: 16:38 19. Aug 2011
by Hafen
-darkvision- wrote:
Hafen wrote:
Ikstremist wrote:prostě se sražen na zem plazí co nejdál

Jo ale kdo ty pitomy zombiky ma tim palcatem nahanet po jeskyni :roll:
WTF? Tak je proste nesrazej?
Nejak mi unika smysl tveho postu. Chci je zabit, jenze kdyz je odvratim tak utikaj po cele jeskyni (ti co preziji odvraceni). A kdyz si je srazim, stejne prchaj dal jako kdyby se nic nedelo :evil:

Z toho co jsi napsal to vypada ze si myslis ze je srazim a oni utecou...ale to si nekde mimo. A jak bylo zmineno, jedna se o bug a proto to pisu do hlaseni o chybach :shock: