Page 1 of 2
Blind Fight
Posted: 12:59 19. Aug 2011
by xxxMajkyxxx
Pocitam ze uz se na to nekdy nekdo ptal, ale odpovedi jsem se nikde nedohledal, tak to zkusim znovu.
Jedna se o feat Blind Fight (boj poslepu) a otazka je prosta......Jak redukuje Blind Fight 30% vylepsenou neviditelnost?
Re: Blind Fight
Posted: 13:03 19. Aug 2011
by KaTo
Ano na 15%.
Re: Blind Fight
Posted: 13:07 19. Aug 2011
by xxxMajkyxxx
Diky
Re: Blind Fight
Posted: 14:21 19. Aug 2011
by Prasokralik
Vážně? na 15%?
edit - kdybyste náhodou nepochopili ironii, a ano vím, je těžké ji občas pobrat, tak ne, 15% je blbě.
Re: Blind Fight
Posted: 14:29 19. Aug 2011
by kucik
Imp. invis dává 30% miss. Blind fight dělá reroll při minutí. Tím se šance zvedá na 15%, jestli počítám správně. Takže úplně vážně.
Re: Blind Fight
Posted: 14:30 19. Aug 2011
by Prasokralik
kucik wrote:Imp. invis dává 30% miss. Blind fight dělá reroll při minutí. Tím se šance zvedá na 15%, jestli počítám správně. Takže úplně vážně.
Jo, ale reroll nastává pouze pokud v prvním hodu mineš. Nejsou to nezávislé jevy.
Re: Blind Fight
Posted: 14:34 19. Aug 2011
by kucik
Můžeš si to zjednodušeně představit jako dva hody, kdy každý má šanci 30%. Pokud jeden z nich projde, trefils (samozřejmě za předpokladu překonání AC).
Pokud projde už ten první hod, je ,samozřejmě, druhý zbytečný a nehází se.
Re: Blind Fight
Posted: 14:35 19. Aug 2011
by Prasokralik
kucik wrote:Můžeš si to zjednodušeně představit jako dva hody, kdy každý má šanci 30%. Pokud jeden z nich projde, trefils (samozřejmě za předpokladu překonání AC).
Pokud projde už ten první hod, je samozřejmě druhý zbytečný a nehází se.
Ano a pokud neprojde, tak se hází. Kolik je 30% z 30% taťko?
tak já vás nebudu napínat. Bf dělá z Conc 30% efektivní 9% conceal
Re: Blind Fight
Posted: 14:40 19. Aug 2011
by kucik
Ajo, sakra. Máš pravdu. Asi už jsem moc dlouho ze školy.
Re: Blind Fight
Posted: 14:40 19. Aug 2011
by Prasokralik
Není zač

Re: Blind Fight
Posted: 14:52 19. Aug 2011
by xxxMajkyxxx
Dik...vycerpavajici odpoved

Re: Blind Fight
Posted: 15:15 19. Aug 2011
by KaTo
Tak teď jste v tom udělali bordel pro změnu mě.
Žil jsem v domění, že to funguje takto:
1) pokud do někoho jdu, tak ho nejdřív musím trefit, tj AB > AC, jinak nemá cenu se o vlivu Conceamentu bavit, ne?
2) treafím a útočník (obránce) si hází na to, že zafunguje Concealment (tj. ukrytí) 30%
3) pokud nezafunguje (útočníkovi padlo 70% na zásah), nic se neděje
4) pokud zafunguje, znovu si házím proti 30%
Jak se dostanu k těm 9% ?
P.S.
Já se nehádám

, já to jen "matematicky" nechňápu

.
Re: Blind Fight
Posted: 15:22 19. Aug 2011
by kucik
Z pohledu zneviditelněný postavy:
Mám 30% šanci, že mě mine. Pokud minul a má reroll, mám znovu 30% šanci, že mě mine. Tedy musí dvakrát padnout 1 - 30. Tedy 0.3 (30%) * 0.3(30%) = 0.09 (9%)
Re: Blind Fight
Posted: 20:37 19. Aug 2011
by Hafen
Ma tech 9% vubec nejaky vliv?
Re: Blind Fight
Posted: 20:38 19. Aug 2011
by Nalkanar
Hafen wrote:Ma tech 9% vubec nejaky vliv?
Když uvážíme, že NWN kostka je svině (platí pro obě strany), tak no.. aspoň 1 z 10ti ran řekněme mine, jak říkají % a možná víc, jak říká NWN kostka.