Page 1 of 1
Harm
Posted: 20:41 19. Aug 2011
by Hafen
Jak tu funguje harm?
Podle popisu nema davat zachrany, jen SR. A po thalijske uprave ma delat 10 dmg za level, spravne? Aspon podle webu.
Seslal jsem to na stareho klepetnatce, prvni harm zpusobil 110 poskozeni, druhy pouze 60. V cem je chyba? Mam uroven 11:)
Re: Harm
Posted: 20:43 19. Aug 2011
by Derken-
Harmem se nedá zabít pokud vim, takže nebyl zraněnej? A nebo nemohl prostě být slabší?
Re: Harm
Posted: 20:46 19. Aug 2011
by Hafen
Aha, na webu je jen napsany ze bere 10/uroven, ne ze nezabiji, tak jsem doufal kdyz uz je to tak nerfly, ze to aspon zabije

Re: Harm
Posted: 23:50 19. Aug 2011
by Bahnak
HARM je dost podceňované a mnou velmi oblíbené kouzlo. To že nezabíjí vůbec nevadí, důležité je že je bez TOčka a bere fakt dost. V kombu s mocným slovem "zabij" jde o miláčka do CvC...
Re: Harm
Posted: 23:51 19. Aug 2011
by Hafen
Psss moc o tom verejne nesir

Re: Harm
Posted: 00:11 20. Aug 2011
by OneIceOne
Hlavně postrach pro true plechovky...

Re: Harm
Posted: 00:26 20. Aug 2011
by Derken-
Harm je strašná prasárna, naštěstí existuje imka

Re: Harm
Posted: 11:05 20. Aug 2011
by -RoF-