Page 1 of 1

Harm

Posted: 20:41 19. Aug 2011
by Hafen
Jak tu funguje harm?

Podle popisu nema davat zachrany, jen SR. A po thalijske uprave ma delat 10 dmg za level, spravne? Aspon podle webu.

Seslal jsem to na stareho klepetnatce, prvni harm zpusobil 110 poskozeni, druhy pouze 60. V cem je chyba? Mam uroven 11:)

Re: Harm

Posted: 20:43 19. Aug 2011
by Derken-
Harmem se nedá zabít pokud vim, takže nebyl zraněnej? A nebo nemohl prostě být slabší?

Re: Harm

Posted: 20:46 19. Aug 2011
by Hafen
Aha, na webu je jen napsany ze bere 10/uroven, ne ze nezabiji, tak jsem doufal kdyz uz je to tak nerfly, ze to aspon zabije :biggrin:

Re: Harm

Posted: 23:50 19. Aug 2011
by Bahnak
HARM je dost podceňované a mnou velmi oblíbené kouzlo. To že nezabíjí vůbec nevadí, důležité je že je bez TOčka a bere fakt dost. V kombu s mocným slovem "zabij" jde o miláčka do CvC...

Re: Harm

Posted: 23:51 19. Aug 2011
by Hafen
Psss moc o tom verejne nesir :mrgreen:

Re: Harm

Posted: 00:11 20. Aug 2011
by OneIceOne
Hlavně postrach pro true plechovky... :wall:

Re: Harm

Posted: 00:26 20. Aug 2011
by Derken-
Harm je strašná prasárna, naštěstí existuje imka :twisted:

Re: Harm

Posted: 11:05 20. Aug 2011
by -RoF-
:D :D :D
Na to ste přišli až teď? Už před půlrokem jsem radil kámošovi, jed klerik na harm, sice je to nekromanice, ale velké procento postav jsou plechovky. :twisted: :roll: