Page 1 of 1

Jirny,náš konzert u hospody.

Posted: 21:37 19. Aug 2011
by Molly23
Zdravím,
dovoluji si vás pozvat na naše jubilejní vystoupení thrashmetalové kapely Thrashing machine! Konzert se uskuteční 28.8. v ovci zvané Jirny (za černým mostem) a konkrétně za hospodou u Antošů. Rád vás tam uvidím a potěší mě vaše podpora :). Je to u hospody takže bude možnost posedět, samotné vystoupení bude trvat tak... CCA do hodiny a půl. Takže jestli chcete vidět jak kvílím na podiu, popřípadě jen posedět po vystoupení tak neváhejte přijít, jedinej snad zádrhel by mohla být doprava, protože busy tam jezdej trošku hůře (Z Černého Mostu). Konzert samotnej začíná v 20:00, ale jako já tam určo budu ještě dřív kvůli zvučení a dalším věcem. :)

Re: Jirny,náš konzert u hospody.

Posted: 12:52 20. Aug 2011
by -RoF-
Tak doufám že aspon někdo natočí, abys mohl ukázat jak to vypadalo :)

Re: Jirny,náš konzert u hospody.

Posted: 10:16 29. Aug 2011
by Molly23
Velké dík patří Práčkovi, který dorazil a dělal nám fotografa, moc se těším na fotečky, konzert byl skvělej, házelo se hlavama, pogovalo se, lidi si to fakt užili. Určo sem něco hodím, aby jste viděli o co jste přišli :).

Re: Jirny,náš konzert u hospody.

Posted: 13:42 29. Aug 2011
by OneIceOne
A nemáš nějaký audio...

Re: Jirny,náš konzert u hospody.

Posted: 14:06 29. Aug 2011
by Molly23
Nahrávku máme, ale vůbec se nepovedla, úplně jsme se zhrozili, když jsme to slyšeli.

Re: Jirny,náš konzert u hospody.

Posted: 14:09 29. Aug 2011
by J.F.Payne
Je to aspoň pořádnej punk?

Re: Jirny,náš konzert u hospody.

Posted: 15:00 29. Aug 2011
by marii
Molly23 wrote:Nahrávku máme, ale vůbec se nepovedla, úplně jsme se zhrozili, když jsme to slyšeli.
a jsi si jistej,ze se nepovedla ta nahravka? ))))

Re: Jirny,náš konzert u hospody.

Posted: 15:18 29. Aug 2011
by Molly23
Punk to není, je to pořádnej Thrash metal. Nahrávka se nepovedla, protože je přepálenej zpěv, bubny jsou slyšet dost plechově, bassa duní do pravého sluchátka a kytary jsou úplně někde kdesi. Z tý nahrávky je slyšet každej přehmat atd. Ty zpěvy zní jak hromada ožralů u karaoke. Uvidíme jak kvalitní budou videjka. NAživo to bylo úplně jiné a podle publika to prej bylo luxusní a užili si to. My taky.

Re: Jirny,náš konzert u hospody.

Posted: 15:35 29. Aug 2011
by GeForce
Molly23 wrote:Punk to není, je to pořádnej Thrash metal. Nahrávka se nepovedla, protože je přepálenej zpěv, bubny jsou slyšet dost plechově, bassa duní do pravého sluchátka a kytary jsou úplně někde kdesi. Z tý nahrávky je slyšet každej přehmat atd. Ty zpěvy zní jak hromada ožralů u karaoke. Uvidíme jak kvalitní budou videjka. Naživo to bylo úplně jiné a podle publika to prej bylo luxusní a užili si to. My taky.
Mužu poprosit o tu nahravku? :D docela mě zaujal popis

Re: Jirny,náš konzert u hospody.

Posted: 17:08 29. Aug 2011
by wooh
Bandzone je? 8)

Re: Jirny,náš konzert u hospody.

Posted: 17:31 29. Aug 2011
by Molly23

Re: Jirny,náš konzert u hospody.

Posted: 11:42 30. Aug 2011
by Molly23
Tak na netu je už první video, jen se bojím, že asi ne všichni se na to budou moct podívat, protože je to na facebooku a tam jsou všelijaká ta nastavení soukromí atd. časem snad bude i něco tytrubce.

Není to nejlepší, je to první vystoupení a plno věcí jsme neměli dobře nazkoušenejch, ale fanoušci dávaj jasně najevo co si o tom myslí :).

http://www.facebook.com/video/video.php ... =video_tag