Page 1 of 3

Zmizelý kůň

Posted: 01:44 20. Aug 2011
by wsweetjane
Zdravím,

byla sem zabita v horách jedním zdejším padouchem při jízdě na koni - nahrálo se podsvětí a můj oddaný oř mě samozřejmně následoval do posmrtných končin - když mě ale padouch po chvíli "probral" z bezvědomí nožem, kůň mi zůstal v podsvětí...

Od té doby není k nalezení nikde...V podsvětí sem - ač nerada byla už tolikrát že to ani nespočítám od té doby - ale kůň nikde, na místě zabití také není...Nějáká pomoc?

Popis: Černý kůň jménem Ayron

Re: Zmizelý kůň

Posted: 09:12 20. Aug 2011
by OneIceOne
wsweetjane wrote:Zdravím,

byla sem zabita v horách jedním zdejším padouchem při jízdě na koni - nahrálo se podsvětí a můj oddaný oř mě samozřejmně následoval do posmrtných končin - když mě ale padouch po chvíli "probral" z bezvědomí nožem, kůň mi zůstal v podsvětí...

Od té doby není k nalezení nikde...V podsvětí sem - ač nerada byla už tolikrát že to ani nespočítám od té doby - ale kůň nikde, na místě zabití také není...Nějáká pomoc?

Popis: Černý kůň jménem Ayron
Hledal jsem model, nenašel jsem model, možná tě zachrání arcihledač koní - Bahnák, ale asi chcípnul...ten kůň, né Bahňák...

Re: Zmizelý kůň

Posted: 17:54 20. Aug 2011
by wsweetjane
V tom případě nechcípnul ale někdo ho zabil v podsvětí - je to možné?

Re: Zmizelý kůň

Posted: 12:44 22. Aug 2011
by kucik
Karatha - severní brána.

Re: Zmizelý kůň

Posted: 14:52 22. Aug 2011
by wsweetjane
Zdravím zapoměla sem to sem napsat - Bahnák byl tak hodný a pomohl mi - zjistili sme že kůň byl mrtvý...
Tímto Bahňákovi děkuji za pomoc.

Vyřešeno.

Re: Zmizelý kůň

Posted: 02:34 22. Dec 2011
by Silvaner01
asi sem....

hledám černou kobylu jménem Savana... poslední známé místo stání
severní brána - Karatha
předem dík za oznam

Re: Zmizelý kůň

Posted: 16:31 22. Dec 2011
by Czech_Luthor
Hledá se doslova zmizelá klisna, prostě zmizela, prostě uplně! *jančí*
Dobře pardón. Mohl by se mi na to někdo prosím podívat?
Karatha - Severní brána (Toť místo, kde jsem jí nechal, od té doby jsem nebyl jinde než ve městě a kůň je fuč)

(Hnědá klisna Alatariel)

Re: Zmizelý kůň

Posted: 16:40 22. Dec 2011
by kucik
@Silvaner01
Řekl bych, že někde pošla - záznam o ní je smazaný.

@Czech_Luthor
Naposledy severní brána.

Re: Zmizelý kůň

Posted: 16:42 22. Dec 2011
by jachyra
Nie je možné, že by nejaký dobrák kone zabíjal? O.o

Re: Zmizelý kůň

Posted: 16:47 22. Dec 2011
by Czech_Luthor
Není tam... Běhám tu furt dokola a prostě není.

Re: Zmizelý kůň

Posted: 16:57 22. Dec 2011
by -darkvision-
wsweetjane wrote:Zdravím,

byla sem zabita v horách jedním zdejším padouchem při jízdě na koni - nahrálo se podsvětí a můj oddaný oř mě samozřejmně následoval do posmrtných končin - když mě ale padouch po chvíli "probral" z bezvědomí nožem, kůň mi zůstal v podsvětí...

Od té doby není k nalezení nikde...V podsvětí sem - ač nerada byla už tolikrát že to ani nespočítám od té doby - ale kůň nikde, na místě zabití také není...Nějáká pomoc?

Popis: Černý kůň jménem Ayron
V krynu kde přesně? Jednoho koně jsem tam někde sestřelil :)

Re: Zmizelý kůň

Posted: 17:02 22. Dec 2011
by kucik
darku huš! Běž někam abstinovat. O tomhle byl flame sotva před týdnem.

Re: Zmizelý kůň

Posted: 17:02 22. Dec 2011
by Molly23
Dovolím si malou radu... když si chcete ověřit zda váš kůn žije, napište třeba /h *íííhááá* do poručuji ale šeptem, protože pokud váš kůn umřel, tak to místo vašeho koně řekne vaše postava . Vyzkoušené, funguje to.

Re: Zmizelý kůň

Posted: 17:04 22. Dec 2011
by Czech_Luthor
No, tak na Mollyho radu jsem to zkusil a... Koně pravděpodobně nějaký chytrák zabil.
Bylo by tedy možné poprosit o peněžní náhradu?

Re: Zmizelý kůň

Posted: 17:05 22. Dec 2011
by jachyra
Otázka .. najskôr tu obieha nejaký cvok, čo zabíja kone normálne odložené v meste .. je takto možné ho vystopovať a HLAVNE nahradiť tých 80k zaňho? Lebo aby nejaký blb zabíjal kone v lokácii s NPC, myslím, že to je pekné zneužitie neprítomnosti DM v hre a teda preplatenie koňa by myslím bolo na mieste ;)