Page 1 of 1

Odvrať nemrtvé - expy

Posted: 09:50 21. Aug 2011
by kokosak
Když jsem zabil zombii odvracením, získal jsem 1 xp. Když jsem zabil jinou ručně, dostal jsem 18. Je to v pořádku?

Re: Odvrať nemrtvé - expy

Posted: 12:50 21. Aug 2011
by Hafen
Pochybuju ze odvraceni na to ma vliv. Mivam za odvracene zombiky i klido 18-20 xp a pak kdyz je boucham rucne tak treba 1. Zalezi jak je to npc zrovna silne (kazde muze mit jine staty jestli jsem to dobre pochopil).

Re: Odvrať nemrtvé - expy

Posted: 15:17 21. Aug 2011
by Thuereg
Některý npc sou sice stejný, ale silově rozdílný a stejně tak i v xp. Stejný je to u vlků, skřetů, myslim že u těch slabších potvor obecně. U tuhejch už si nejsem tak jistej, ale možný je to taky.

Re: Odvrať nemrtvé - expy

Posted: 15:43 21. Aug 2011
by Bahnak
Dle mě jde opravdu o chybu a přimlouvám se za scripterské rozřešení.
Když už klerda umí odvracet nemrtvé (a elementy, výtvory, cizince či havěť), měl by za jejich odvracení dostat ty samé XP co má za jejich zabití.
Pokud tam ty XP nebudou, stane se z odvracení jen nepoužitelná schopnost, protože potvory chodím mlátit kvůli XPům že...

Re: Odvrať nemrtvé - expy

Posted: 22:55 21. Aug 2011
by D_E_K_A
Nemůžu než jen souhlasit :) No ne, pokud jsou rozdíly u mobů ve statech, kouzlech atp. Tak by ty xp měli být rozdílné určitě, ale jestli jdeš 2x za sebou do stejného dungu (ikdyž všichni asi víme, že čím častěji chodíš na stejné moby dokola, tak se expa snižuje) a jednou je zabiješ odvrácením a podruhé ručně a máš 1xp a pak dejme tomu 15 xp. To už pak je asi něco špatně :D

Re: Odvrať nemrtvé - expy

Posted: 00:49 22. Aug 2011
by kokosak
Šmankote do dungu... nene, kdepak. Jedna místnost, tři spawnutý zombie. První mrtvá odvracením za 1 XP, další rozhlodaná kouzly za 18 XP. Pokud by ta za 18 měla jiný levely, dávalo by to smysl (třeba to, že chcípla, zatímco další jen utekla a další vyignorovala).

Re: Odvrať nemrtvé - expy

Posted: 08:31 23. Aug 2011
by Theogil I
Zombií jsou 3, tedy spíš 4 druhy.
1) zombie co nemá nic v rušiškách, žádného miláška, uplatňuje základní zombíí taktiku, poslušně si na jednu až dvě rány hajnout a odevzdat na 1 lvl postavy do 10exp. na 2 lvl a výš 1exp. a je jedno jak je uložena
2) zombie co má v rušišce jednoho miláška ze dřeva - chlapý to sou ty naše klacky, uplatňuje základní zombíí taktiku hajnout si méně ochotně, když tím klacíkem někoho natře tak to zezačátku i bolí a kupodivu se umí i trefit, tato zombie je vyhledávaná střelci všech kast, protože ji předběhne i želva a to vo dost a za tuto střeleckou revue se odvěčí přísunem zkušeností na prvních 4 lvl velmi štědrým
3) zombie co má v rušiškách dva milášky - lidově přezdívaná zahradník s motykama, uplatňuje základní zombíí taktiku hajnout si velmi VELMI neochotně, motikama se ohání jak kombainy John Deere, výdrž má jak fůzní ledoborec Lenin, a rychlost jako když ji u ASS hoří koudel, ale když už si dá říct a přece jen si hajne tak to stojí za to
4) nemrtví kovkopové ... jiná chátra co svůj mindrák léčí růčo strůčo

A tak si myslím, že jsi potkal zombii první kategorie a zombii druhé kategorie najednou, jedna byla poslušná a druhá taky ale trvalo jí to déle a za to byla sdílnější naž ta první. :mrgreen:

Re: Odvrať nemrtvé - expy

Posted: 10:06 23. Aug 2011
by KaTo
Theogil I wrote:Zombií jsou 3, tedy spíš 4 druhy.
1) zombie co nemá nic v rušiškách, žádného miláška....
*dusí se smíchy* Málem jsi mě tím popisem zombií zabil!! :wall: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Odvrať nemrtvé - expy

Posted: 11:03 23. Aug 2011
by kokosak
Ošklivé zombíšky! Nemáme je rádi!

Re: Odvrať nemrtvé - expy

Posted: 11:06 23. Aug 2011
by Theogil I
jsem rád, že jsem alespoň někoho z vás trošku pobavil :D