Neexistujici dum
Posted: 08:06 22. Aug 2011
Pronajal jsem si Llabus Quellar ale ma to hacek. Klic nikam nepasuje a ani zadny dum neni popsan timto jmenem ve Starem Meste 
edit: vyreseno po dalsi pulhodine dum nalezen
edit: vyreseno po dalsi pulhodine dum nalezen