Zámek
Posted: 17:30 22. Aug 2011
Předmět: Nefunkční přechod
Má být vůbec zámek volně přístupný? Nemám přesný přehled, ale řekl bych, že tam bydlí baron nebo někdo podobně vysoce postavený a pochybuji, že by si pouštěl domů neznámé dobrodruhy (natož se zbraněmi v batohu).rosnicka wrote:jo a když už ho prolezeš a zjistíš že tam nic neni a pak nemůžeš ven. já jsem se musela lognout několikrát než mě to pustilo ven.kokosak wrote:Karatha, šlechtická čtvrť - vchod do zámku(?). Vrata se otevřou, přechod tam je, ale nejde jím projít do jiné lokace. Zato jde projít dovnitř (zůstat v lokaci) a tlapat po prázdných místnostech