Page 1 of 1

Zámek

Posted: 17:30 22. Aug 2011
by davidsoft
Předmět: Nefunkční přechod
rosnicka wrote:
kokosak wrote:Karatha, šlechtická čtvrť - vchod do zámku(?). Vrata se otevřou, přechod tam je, ale nejde jím projít do jiné lokace. Zato jde projít dovnitř (zůstat v lokaci) a tlapat po prázdných místnostech :D
jo a když už ho prolezeš a zjistíš že tam nic neni a pak nemůžeš ven. já jsem se musela lognout několikrát než mě to pustilo ven.
Má být vůbec zámek volně přístupný? Nemám přesný přehled, ale řekl bych, že tam bydlí baron nebo někdo podobně vysoce postavený a pochybuji, že by si pouštěl domů neznámé dobrodruhy (natož se zbraněmi v batohu).

Re: Zámek

Posted: 01:49 27. Dec 2011
by xpm335
NY mysli e má ten jak je předním kovová brána? :D