Page 1 of 1
Mnišské rukavice
Posted: 15:17 24. Aug 2011
by XŠevyX
chci se jen zeptat jestli je normální , aby se mi kazily rukavice u mnicha co týden a platil za ně 2,5k ... Opravy mě už stály více , jak samotné rukavice. Chci jen vědět , jestli to tak má být a nebo jestli to není nějaký bug .. díky

Re: Mnišské rukavice
Posted: 15:32 24. Aug 2011
by Alvarion
Je to jednoduché jako facka.
Opotřebení věcí se vypočítává z jejich používání. Kdyz mas 1 mec tak mas maximalne 4 utoky v kole a das pecku - takže zabijes potvoru rychleji monk, kterej jí ohryzává, navíc má monk nejvíc útoků ve hře. monk proste u potvory stojí déle než WM.
1. Sečteme-li malý dmg a hodne utoků dostáváme se na rychlé opotřebení.
2. Předpokládám, že roli hraje i velikost zbrane - prislo mi, že vetsi zbran se opotřebovává "pomaleji" Zejména u rukavic je rychlejší opotřebení logické. tohle nemám 100% ověřené.
3. Cena opravy se počítá z míry opotřebení a ceny pořizovací zbrane
Chtel jsi hrát monka tak trp, taky jednoho mám, patří to k nim.
Mimochodem nevšiml jsi si, že musíš pořád chodit s monkem spát? To je ze stejného důvodu, únava se počítá z útoků, kouzel, ostatní ma daleko nižší vliv.
Mimocodem už to tu bylo řešeno.
Re: Mnišské rukavice
Posted: 15:35 24. Aug 2011
by Hafen
Bud rad za 2,5. Me kdyz se polame muj palcat +1 tak me vyjde skoro na pet tisic

Re: Mnišské rukavice
Posted: 15:37 24. Aug 2011
by Prasokralik
Rukavice se obouchávají s každým zásahem stejně jako zbraně, když mlátíš do věcí jako bedny a dveře tak je to ještě horší a ty máš jako mnich labší dmg ale o to víc útoků tak se to holt prodraží. Opotřebovává se jakákoliv rukavice dyž bojuješ beze zbraně, já i třeba čas od času nechám opravit rukavice nemnišské co nosím normálně, když jsem předtím bojoval beze zbraní atd.
Re: Mnišské rukavice
Posted: 15:44 24. Aug 2011
by XŠevyX
Okey , díky za vysvětlení ... No a s tím spánkem .. jakože spal by pořád , ale hezky něco musí ulovit a pak až pude spát

Re: Mnišské rukavice
Posted: 21:54 15. Sep 2011
by igor
Náhodou jsem si po delší době projížděl fórum a jako bych tu čet svá slova
Předstvav si kolik stojí opravit rukavice +4 s 8 útokama za kolo... taky sem tu párkrát brečel a prosil

Bojovník dal s mečem 1 ránu a mnich mlátil 1 minutu.
Re: Mnišské rukavice
Posted: 14:58 18. Sep 2011
by XŠevyX
igor wrote:Náhodou jsem si po delší době projížděl fórum a jako bych tu čet svá slova
Předstvav si kolik stojí opravit rukavice +4 s 8 útokama za kolo... taky sem tu párkrát brečel a prosil

Bojovník dal s mečem 1 ránu a mnich mlátil 1 minutu.
Jojo

Já říkám , za opravy dáš pětkrát více než za cenu , za kterou si je koupil. Nechci vidět rukavice +5 ... oprava bude počítám tak kolem 60k

Re: Mnišské rukavice
Posted: 15:27 18. Sep 2011
by zachy
To né většinou kolem 30k zl. ale je dobrý si jich koupit víc kusů.
Re: Mnišské rukavice
Posted: 18:30 18. Sep 2011
by XŠevyX
zachy wrote:To né většinou kolem 30k zl. ale je dobrý si jich koupit víc kusů.
Jojo , až budu mít dostatek financí , tak možná
