Page 1 of 1

Prestige class

Posted: 23:01 24. Aug 2011
by xxxMajkyxxx
Ehm...tak doufam ze na nejaky cas je to posledni dotaz......Pokud vim na Thalii je povinne, pokud vezmete level prestizniho povolani, brat 10levelu po sobe. Pokud bych se rozhodnul pokracovat v prestiznim povolani, muzu uz potom dat libovolny pocet levelu, nebo je to take nejakym zpusobem omezeno?

Re: Prestige class

Posted: 23:09 24. Aug 2011
by kucik

Re: Prestige class

Posted: 23:29 24. Aug 2011
by Nalkanar
Dáš X lvlů, pak 10 prestižky, pak zbytek lvlů do dvacítky a pak už lze zcela libovolně