Prestige class
Posted: 23:01 24. Aug 2011
Ehm...tak doufam ze na nejaky cas je to posledni dotaz......Pokud vim na Thalii je povinne, pokud vezmete level prestizniho povolani, brat 10levelu po sobe. Pokud bych se rozhodnul pokracovat v prestiznim povolani, muzu uz potom dat libovolny pocet levelu, nebo je to take nejakym zpusobem omezeno?