Page 1 of 1

Plášť

Posted: 15:32 27. Aug 2011
by XŠevyX
Naskytla se chyba při výrobě pláště. Plášť má posunuté používání o několik lvlů nahoru. Plášť s lepším kamenem jde používat od 9 lvlu a tenhle plášť se slabším kamenem lze používat až na 18 lvlu...? Bylo mi řečeno ať to napíšu tady do chyb...díky

Re: Plášť

Posted: 10:34 28. Aug 2011
by kucik
Tam jsou podstatne hlavne vlastnosti plaste.

Re: Plášť

Posted: 12:09 28. Aug 2011
by XŠevyX
Jedná se o plášť +5 OČ... Podle mě 18lvl používání je dosti vysoko.

Re: Plášť

Posted: 12:14 28. Aug 2011
by Bahnak
+5 AC od 18 levlu mi přijde velmi přiměřená podmínka, rozhodně to není chyba.
Jiný "vyšší" kámen má ILR nižší proto, že vlastnosti pláště nejsou +5 AC ale něco jiného že...

Re: Plášť

Posted: 13:47 28. Aug 2011
by Rejty
Naopak by měl být minimální level na používání předmětu +5 daleko vyšší než 18.

Re: Plášť

Posted: 17:59 28. Aug 2011
by XŠevyX
Hm.. no dobrá , myslel jsem že je to chyba , ale tak mýlil jsem se... díky za vysvětlení :wink: