Page 1 of 1

Debug - music script for item...

Posted: 17:52 29. Aug 2011
by Nalkanar
Dneska mi ve hře začali naskakovat jakési hlášky po vypití různých nápojů..

[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Aug 29 17:08:58] [DEBUG] Executed music script for item 'water050316'.
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Aug 29 17:08:58] Ztracený předmět: Víno - červené - elfí - archivní
...
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Aug 29 17:49:09] Ali'Shah Ibn Tuek'Lim používá zvláštní schopnost předmětu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Aug 29 17:49:09] [DEBUG] Executed music script for item 'water100000'

EDIT: teď mi to psalo i u summonerské knihy
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Aug 29 17:58:38] Ali'Shah Ibn Tuek'Lim používá zvláštní schopnost předmětu.
[CHAT WINDOW TEXT] [Mon Aug 29 17:58:38] [DEBUG] Executed music script for item 'zzdlg_item'.

Re: Debug - music script for item...

Posted: 19:06 29. Aug 2011
by kokosak
Na lodním lístku taky. Někdo zapomněl vypnout debug ;)

Re: Debug - music script for item...

Posted: 18:31 30. Aug 2011
by kucik
Nekdo ho zapnul zamerne, aby overil, ze fungujou ty hudebni nastroje.

Re: Debug - music script for item...

Posted: 02:12 05. Sep 2011
by Thuereg
mě to píše u uplně všeho... od kamene duší, po pití, jídlo, nuž, prostě vše...

Re: Debug - music script for item...

Posted: 18:20 05. Sep 2011
by kucik
Ja to zas vypnu, kdyz to zjevne funguje.