Page 1 of 1

Komplet ztráta věcí

Posted: 11:50 31. Aug 2011
by libixar
zdravím , dnes jsem hrál jako každé dopoledne thalii. vše bylo v pohodě , ale jen do té doby , než jsem se odlogl a po cca hodině zase nalogl. Logl jsem a měl jsem komplet celý inventář pryč. Jestli se to někomu už stalo, prosím poraďte mi , jak své věci získám z5. Díky

Re: Komplet ztráta věcí

Posted: 15:06 01. Sep 2011
by kucik
V současnosit se kloním k názoru, že spíš nezískáš vzhledem k tomu, že se mi celá věc jeví jako opakovaný pokus pomoci si bugnutím vlastní postavy.

Re: Komplet ztráta věcí

Posted: 10:54 14. Sep 2011
by sendys
kucik wrote:V současnosit se kloním k názoru, že spíš nezískáš vzhledem k tomu, že se mi celá věc jeví jako opakovaný pokus pomoci si bugnutím vlastní postavy.
pozor stalo se mi to taky .... ale to byla chyba spatneho lognuti behal jsme vsechno ale nemel jsem nic .... kdyz jsm se relog mel jsem vse zpet a by ljsem na miste kam sem dobehl

Re: Komplet ztráta věcí

Posted: 11:00 14. Sep 2011
by J.F.Payne
Tuším, že se to může stát, když máš dvě postavy stejného nebo podobného jména.

Re: Komplet ztráta věcí

Posted: 13:06 14. Sep 2011
by DenGrasse
Ano. Je to jeden z důvodů, proč je zakázáno tvořit si postavu se stejným jménem.

Re: Komplet ztráta věcí

Posted: 18:09 14. Sep 2011
by libixar
Tak chci se jen zeptat..... věci mi nahrazeny budou či nebudou ? díky

Re: Komplet ztráta věcí

Posted: 19:56 14. Sep 2011
by Elverin
V pripade, ze ten zakaz nekdo ciste hypoteticky minul pri zacatkovem chaosu a ma postavu, ktera ma stejne jmeno jako druha postava a rozdil je jen v diakritice, hrozi ztrata veci taky? Popripade bylo by mozne nechat tu druhou postavu smazat?

Re: Komplet ztráta věcí

Posted: 20:23 14. Sep 2011
by DenGrasse
Pokud je rozdíl v diakritice, pak nemá stejnou postavu. Mezera navíc nebo míň je už rozdílný název.

Věci ztracené tímto způsobem se nahrazovat nebudou.