Page 1 of 1

Pergamen

Posted: 10:16 03. Sep 2011
by -RoF-
Koupím si 3 pergameny u vetešníka v Ivory, brko mám (to na psaní myslím :D ) Napíšu na 2 pergameny text, bez problému. A na třetí at dělám, co dělám, tak tam psát nic nejde.
Koupil jsem jiné brko a pergamen a pořád nic.

Vyhodím to a koupím nový pergamen a brko v Karathře a pořád nic.

Neví někdo, kde je chyba? Díkas ;)

Re: Pergamen

Posted: 11:49 03. Sep 2011
by zachy
Nejsi třeba v GSku nebo v Invisu či v hide?
Všiml jsem si, že psaní probíhá tak, že se vytvoří neviditelná postavička která naslouchá (nebo aspoň dřív to tak bylo), takže tě možná neslyší a tak nic nenapíše. Případně zkus relog.

Re: Pergamen

Posted: 11:55 03. Sep 2011
by -RoF-
Aha jo díky, relog pomohl. :wink:

Re: Pergamen

Posted: 22:35 27. Nov 2012
by Snekoun
1, Pergamen - jde na něj dopsat další text bez inkoustu a pera
2, Dokument - nejde zapečetit (viz popis předmětu)
3, dopis - nejde zapečetit ( viz popis předmětu )
4, kniha - jde do ní psát a i dopisovat bez inkoustu a pera