Noční tvorové druhého světa
Posted: 20:47 03. Sep 2011
Kapitola první: Temný tvor
Od pradávna se o nich ví. Starci si o nich po nocích vyprávějí. Avšak málokdo z vesničanů se může pochlubit vlastním příběhem. Ano je řeč o temných stvořeních z druhého světa. O bytostech živených lidským masem a krví nevinných pan. V tom se ale mnozí rozcházejí. Jedni říkají, že ne maso a krev, ale strach a nářek obětí jim dodává sil. Ať je to tak či onak, v jednom mají jasno. Přeci i šenkýř od vedle jim to potvrdil, ten tam byl když jednoho v Karatě upalovali. Černí tvorové lépe hoří na světle!
Od pradávna se o nich ví. Starci si o nich po nocích vyprávějí. Avšak málokdo z vesničanů se může pochlubit vlastním příběhem. Ano je řeč o temných stvořeních z druhého světa. O bytostech živených lidským masem a krví nevinných pan. V tom se ale mnozí rozcházejí. Jedni říkají, že ne maso a krev, ale strach a nářek obětí jim dodává sil. Ať je to tak či onak, v jednom mají jasno. Přeci i šenkýř od vedle jim to potvrdil, ten tam byl když jednoho v Karatě upalovali. Černí tvorové lépe hoří na světle!