Page 1 of 48

Par dotazu novacka

Posted: 18:37 08. Sep 2011
by halfox
Zajímalo by mne, kde se na thalii soustredi nejvice dobrodruhu a jestli jsou tu nějak rozlišeny příděly expů pro různé rasy?

Re: Par dotazu novacka

Posted: 18:39 08. Sep 2011
by Braenn
halfox wrote:Zajímalo by mne, kde se na thalii soustredi nejvice dobrodruhu a jestli jsou tu nějak rozlišeny příděly expů pro různé rasy?
Expy mají všechny rasy stejné, tedy časové. Ostatní expy z lovu jsou o lvl, ne o rasách.

Nejvíc hráčů bývá v Ivory v hospodě (v IC noci) a přes den v Karatě, hospoda, dílny. A nebo si počkej před severní branou taktéž v Karatě.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 18:40 08. Sep 2011
by Thuereg
Klasika jsou hospoda v ivory, hospoda v karathě a dílny v karathě. Xp a tak jsou nějak přerozdělený, ale to si nepamatuju a najdeš to na stránkách.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 18:41 08. Sep 2011
by Thuereg
Braenn wrote:
halfox wrote:Zajímalo by mne, kde se na thalii soustredi nejvice dobrodruhu a jestli jsou tu nějak rozlišeny příděly expů pro různé rasy?
Expy mají všechny rasy stejné, tedy časové. Ostatní expy z lovu jsou o lvl, ne o rasách.

Nejvíc hráčů bývá v Ivory v hospodě (v IC noci) a přes den v Karatě, hospoda, dílny. A nebo si počkej před severní branou taktéž v Karatě.

Sem myslel že ty spešl rasy maj ty xp nějak upravený ne? Drowové, ty ruzný druhy pulorků atp... ?

Re: Par dotazu novacka

Posted: 18:43 08. Sep 2011
by Braenn
Thuereg wrote:Sem myslel že ty spešl rasy maj ty xp nějak upravený ne? Drowové, ty ruzný druhy pulorků atp... ?
Za drowa jsem hrála, je to déle, a měl je stejný. Tak teď nevím.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 18:45 08. Sep 2011
by davidsoft
halfox wrote:Zajímalo by mne, kde se na thalii soustredi nejvice dobrodruhu a jestli jsou tu nějak rozlišeny příděly expů pro různé rasy?
Viz http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 87#p103787.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 21:01 08. Sep 2011
by Derken-
On má na mysli ECL :) To se týká NPC, ne časovek

Re: Par dotazu novacka

Posted: 22:47 08. Sep 2011
by Zindo
Derken- wrote:On má na mysli ECL :) To se týká NPC, ne časovek
Za předpokladu, že je již ecl nastavene, jak se na webu pise.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 23:20 08. Sep 2011
by halfox
Díky všem za rady, prozatím jsem si vybral Ivory a hned jsem tam pár hráčů potkal. :wink:

Re: Par dotazu novacka

Posted: 08:37 09. Sep 2011
by kucik
Zindo wrote:
Derken- wrote:On má na mysli ECL :) To se týká NPC, ne časovek
Za předpokladu, že je již ecl nastavene, jak se na webu pise.
A jak jinak by mělo být nastavené?

Re: Par dotazu novacka

Posted: 16:35 12. Sep 2011
by halfox
Dotaz kdyz ma elf v zakladu bonusy a postihy +2 obratnost -2 odolnost a ja si k nemu vezmu subrasu, bude mít postihy a bonusy do vlastnosti zakladni + subrasa nebo jen ty co ma subrasa?

Re: Par dotazu novacka

Posted: 16:38 12. Sep 2011
by kucik
Bude mít rasové (za elfa) a k tomu ještě navíc za subrasu.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 13:37 13. Sep 2011
by halfox
a jak si upravím popisek postavy? :D Někde jsem to četl, ale už jsem zapoměl kde a teď to nemůžu najít.

Re: Par dotazu novacka

Posted: 13:41 13. Sep 2011
by kucik
Pomocí chatových příkazů. Konkrétně /pc desc..
Kompletní nápovědu příkazů dostaneš, když napíšeš /pc ?

Re: Par dotazu novacka

Posted: 13:51 22. Sep 2011
by artaxas
Napíšu to sem, nechce se mi zakládat kvůli tomu nový topic. Rád bych věděl, jestli je možné na Thalii někde sehnat vrhací lahvičky s kyselinou a ohněm, náhodou sem na to narazil v singlu.