Page 1 of 2

Thalie keygen

Posted: 15:39 09. Sep 2011
by kucik
Jelikož současnej generátor veřejných klíčů občas buguje a obzvlášť na newindowsích platformách, napsal jsem alternativu v javě. Potřebuju, aby co možná nejvíc lidí ověřilo, že jim to funguje. Nemám moc představu, jak je to vlastně se spouštěním jaru ve woknech.

http://thalie.pilsfree.cz/download/th-keygen.jar

PS.: Omluvte poor programming practices. V Javě píšu dost zřídka.

Re: Thelie keygen

Posted: 15:41 09. Sep 2011
by Desmond
Problém je v tom, že ke spuštění musíš mít stáhlou a nainstalovanou javu a to ještě nebývá úplně pravidlem. Nemůžeš to zkompilovat do exáče? Na linuxu asi ne, co? :P

Nebo se s tou javou pletu?

Re: Thalie keygen

Posted: 15:44 09. Sep 2011
by kucik
Zkus to schválně. Já jsem třeba na pracovních widlích to jarko normálně spustil. Exáč bych z toho udělal rád, ale zatim jsem nenašel jednoduchej způsob jak. Někdo třeba poradí.

Re: Thalie keygen

Posted: 15:46 09. Sep 2011
by Desmond
Vyzkoušeno, mě funguje bez problému, javu mám nainstalovanou.

Re: Thalie keygen

Posted: 15:47 09. Sep 2011
by drake127
Exáč se z Javy nedělá, resp. jo, používají se exe launchery, aby měl člověk vlastní proces mohl si nastavit prostředí, ale jinak stejně Javu nainstalovanou potřebujete.

Re: Thalie keygen

Posted: 15:49 09. Sep 2011
by Desmond
Tak to jsem netušil, docela vychataný. Díky za info Draku.

Re: Thalie keygen

Posted: 15:55 09. Sep 2011
by kucik
A jak je to teda dneska s instalací javy ve woknech? Je tam implicitně? Je tam tak často, že nemá cenu řešit případy, kdy ne? Nebo si jí instaluje jen málo uživatelů?

Re: Thalie keygen

Posted: 16:03 09. Sep 2011
by KaTo
kucik wrote:A jak je to teda dneska s instalací javy ve woknech? Je tam implicitně? Je tam tak často, že nemá cenu řešit případy, kdy ne? Nebo si jí instaluje jen málo uživatelů?
Já jsem Javu do Woken "pokaždý" instaloval přes FF, který mi tvrdil, že jak si ji nestáhnu, ty porn...ee...ty naučné přírodovědecké stránky mi prostě nezobrazí. Takže Java asi tak úplně implementovaná do Widlí nebude.

Re: Thalie keygen

Posted: 17:08 09. Sep 2011
by pavad
kucik wrote:A jak je to teda dneska s instalací javy ve woknech? Je tam implicitně? Je tam tak často, že nemá cenu řešit případy, kdy ne? Nebo si jí instaluje jen málo uživatelů?
Java neni soucasti Windows nekdy od WinXP SP1.

Troufam si ale tvrdit, ze je ve vetsine pripadu pritomna, nebot je potreba pro prehrsel programu (zminovany firefox, novejsi verze MS Office, prehravani zvuku/videa z webovych stranek...). Snad by stacilo napsat text upozornujici na nutnost mit instalovanou Javu - nebo ve woknousich sahnout a hledat klic v registru, ale to zase bude chtit admin povoleni... Osobne bych volil ten text.

Re: Thalie keygen

Posted: 17:10 09. Sep 2011
by kucik
Tak asi takhle:

Kdo z místní populace to má problém spustit, nebo mu to nefunguje správně?

Re: Thalie keygen

Posted: 18:12 09. Sep 2011
by -darkvision-
Já jedu přes mozillu, rádia, youtubu etc. Takže javu jsem potřeboval. Jde mi to spustit v pohode.

Re: Thalie keygen

Posted: 18:13 09. Sep 2011
by Derken-
Protože jsem nám jí stáhnul .... :D

Re: Thalie keygen

Posted: 18:32 09. Sep 2011
by zachy
Jestli se nepletu, tak na tohle je potřeba JRE (Java runtime enviroment), který ve windowsech implicitně určitě není, u Ubuntu a jemu podobným myslím, že je. Většinou ji na PC máme každý, ale přece jen kdyby někdo neměl:
http://www.oracle.com/technetwork/java/ ... 32155.html

Re: Thalie keygen

Posted: 21:52 10. Sep 2011
by GeForce
Uplně v poho 8)

Re: Thalie keygen

Posted: 00:42 13. Sep 2011
by innfra
No čistě teoreticky, co ten generátor implementovat jako java script na web? A vyřeší se tim problém kopatibility na platformách. Jen je otázka na straně servru jestli to projde a kdo to napíše, já to neumim, jen chytře kecám 8)

Edit: Teoreticky PhP by to zvládlo taky? Na to bych se mohl už někoho optat, jen co ho dostanu k ruce ve středu?