Page 1 of 4
hráči
Posted: 11:21 12. Sep 2011
by halfox
Vadí mi, že si to tu někdo plete s wow serverem, aspoň mi to tak okolo Karathy a Ivory příjde. Půlka někde afk postává, jeden kolem mě 2x profičí rychlostí větru, skoro do mě vrazí a u toho stihne pronýst "zduř", ale zatím jsem nepotkal postavu z kterou bych si mohl popovídat natolik, abych pochopil jak tu co funguje.

Re: hráči
Posted: 11:26 12. Sep 2011
by Prasokralik
To taky záleží na tom, jestli sotjíš a čekáš, až tě hráči přijdou bavit, nebo jestli ty sám jim dáš námět na diskuzi.
Re: hráči
Posted: 11:44 12. Sep 2011
by halfox
Prasokralik wrote:To taky záleží na tom, jestli sotjíš a čekáš, až tě hráči přijdou bavit, nebo jestli ty sám jim dáš námět na diskuzi.
Věř, že běhám a snažím se nějakého najít. Jenže je většina zaměstnaná tím, že si barví oblečení nebo prostě zrovna hráč obědvá popř. craftí

Myslel jsem, že tu toho bude míň...
Re: hráči
Posted: 11:54 12. Sep 2011
by Nalkanar
Pokud sám běháš, tak já bych tě třeba automaticky odignoroval a zařadil tě přesně tam, kam řadíš ostatní.
A vždycky je to otázka, zda nějak zaujme dotyčný nebo taky ne.

Není tu nikdo, kdo by tu běhal po serveru a vyhledával lidi a každého se ptal "Chcete poradit?". Chceš pomoc? Chceš si pokecat? Zaujmi někoho a postupně se seznamuj, ideální jsou pak některé globální akce (třeba na plese, tam se seznamuje jedna radost).
Re: hráči
Posted: 11:57 12. Sep 2011
by Prasokralik
Jen při tom plesovém "seznamování" opatrně na určitý druh chorob.
Re: hráči
Posted: 12:22 12. Sep 2011
by KaTo
Prasokralik wrote:Jen při tom plesovém "seznamování" opatrně na určitý druh chorob.
...obzvláště chronický zánět ledvin způsobený otrávenou dýkou za obtěžování některých slečen

je poměrně...nepříjemná choroba

.
Re: hráči
Posted: 12:31 12. Sep 2011
by -darkvision-
Prasokralik wrote:To taky záleží na tom, jestli sotjíš a čekáš, až tě hráči přijdou bavit, nebo jestli ty sám jim dáš námět na diskuzi.
Pobavils.
Ono když každej druhej utíká s haste, tak peče na ty kolem co stojej a než něco napíšeš (ne každej píše všemi deseti) tak je ona osoba už pryč.
A když někdo stojí afk, tak taky nepostojíš.
A pokad craftěj lidi, tak ne všichni si chtěj u toho povídat.
..štěstí že u nás dole je to jinačí
EDIT: Pokad bys volil ooc cestu domluvou, zkus napsat tell "Aria Orie", když bude mít čas, tak tě určo zasvětí

Re: hráči
Posted: 12:35 12. Sep 2011
by J.F.Payne
Nalkanar wrote:Pokud sám běháš, tak já bych tě třeba automaticky odignoroval a zařadil tě přesně tam, kam řadíš ostatní.
Jseš RP inkvizitor

Re: hráči
Posted: 12:36 12. Sep 2011
by J.F.Payne
halfox wrote:Vadí mi, že si to tu někdo plete s wow serverem, aspoň mi to tak okolo Karathy a Ivory příjde. Půlka někde afk postává, jeden kolem mě 2x profičí rychlostí větru, skoro do mě vrazí a u toho stihne pronýst "zduř", ale zatím jsem nepotkal postavu z kterou bych si mohl popovídat natolik, abych pochopil jak tu co funguje.

Neboj, není to tak zlý.
Re: hráči
Posted: 12:39 12. Sep 2011
by Nalkanar
J.F.Payne wrote:Nalkanar wrote:Pokud sám běháš, tak já bych tě třeba automaticky odignoroval a zařadil tě přesně tam, kam řadíš ostatní.
Jseš RP inkvizitor

Když to říkáš, pane "nevidímsinavlastnínos", tak jsem asi inkvizitor. Sám bys to měl vědět nejlíp.
EDIT po kokosovi: ano, Jon je ten nejvtipnější chlapík jakého znám
spíše je to u něj nepochopení toho, že já takové věci v jeho případě myslím vážně ze zcela očividných důvodů, které on stále nevidí... proto to mé osloveníčko milé
Re: hráči
Posted: 12:55 12. Sep 2011
by kokosak
halfox wrote:Věř, že běhám a snažím se nějakého najít. Jenže je většina zaměstnaná tím, že si barví oblečení nebo prostě zrovna hráč obědvá popř. craftí

Myslel jsem, že tu toho bude míň...
Tak někdy přijď do Karathy na ranní nebo večerní motlitbu
BTW Nalku, nemáš smysl pro humr. Ironie není země čističů oken a sarkasmus nemá se svatostí nic společnýho.
Re: hráči
Posted: 13:27 12. Sep 2011
by kokosak
Omlouvám se ostatním, zejména halfoxovi, ale když veřejně, tak veřejně:
Nalku, buď aspoň dost chlap na to, abys věci říkal na plnou hubu a tomu s kým máš problém. Většinu lidí tady tvoje problémy s Jonem nezajímaj (jo, jen hádam) a tvuj alibismus s malým písmem je úsměvnej. Působíš jak malej parchant, co nemá ani dost odvahy si bránit vlastní názor a tak radši jen krouží kolem a dělá vlny ve vodě. Jestli ti to nedá a holt Jona, případně ještě někoho jinýho rozebírat musíš, tak to udělej. Udělej to jednou, udělej to jasně. Takovýhle vypouštění jedovatejch hlášek ti nepomůže. Pokud samozřejmně není tvým cílem bejt permanentně naštvanej a štvát i všechny v doslechu. Edit: jako mě třeba.
Re: hráči
Posted: 13:39 12. Sep 2011
by Nalkanar
kokosak wrote:Omlouvám se ostatním, zejména halfoxovi, ale když veřejně, tak veřejně:
Nalku, buď aspoň dost chlap na to, abys věci říkal na plnou hubu a tomu s kým máš problém. Většinu lidí tady tvoje problémy s Jonem nezajímaj (jo, jen hádam) a tvuj alibismus s malým písmem je úsměvnej. Působíš jak malej parchant, co nemá ani dost odvahy si bránit vlastní názor a tak radši jen krouží kolem a dělá vlny ve vodě. Jestli ti to nedá a holt Jona, případně ještě někoho jinýho rozebírat musíš, tak to udělej. Udělej to jednou, udělej to jasně. Takovýhle vypouštění jedovatejch hlášek ti nepomůže. Pokud samozřejmně není tvým cílem bejt permanentně naštvanej a štvát i všechny v doslechu.
Vyzkoušeno, nefunguje, Jon není ve stavu, kdy by vnímal přesně to, co mu říkám, aby ze mě nedělal idiota. Posledně jsem mu napsal (nejdříve hruběji, poté už poněkud lépe), co by měl udělat, abychom byli oba na takové úrovni, na jaké můžeme komunikovat a tohle řešit. Až to udělá, diskuzi rád uvítám. Malé písmo tam je, protože to je OT.
Re: hráči
Posted: 13:42 12. Sep 2011
by drake127
Nalkanar wrote:Vyzkoušeno, nefunguje, Jon není ve stavu, kdy by vnímal přesně to, co mu říkám, aby ze mě nedělal idiota. Posledně jsem mu napsal (nejdříve hruběji, poté už poněkud lépe), co by měl udělat, abychom byli oba na takové úrovni, na jaké můžeme komunikovat a tohle řešit. Až to udělá, diskuzi rád uvítám. Malé písmo tam je, protože to je OT.
Tak ono cílem diskuze často není přesvědčit protistranu, ale hlavně diváky. Myslíte, že politici lezou do televize proto, aby obrátili svého kolegu na správnou víru?

Re: hráči
Posted: 13:48 12. Sep 2011
by KaTo
drake127 wrote:...
Taky jsem Jonovu (zbytečnou) narážku na Nalka pochopil jako výzvu k dalšímu kolu slovního wrestlingu. Myslím, že si kluci nemají co vyčítat

. Ani jeden.
Vybavuje se mi hláška z Red dwarfa, kdy Lister čučí na ženské zápasy v bahně:
C: "Pane a které fandíte?"
L: "Oběma, ať vydrží co nejdýl!"