Page 1 of 4

Re: Paladin

Posted: 16:44 12. Sep 2011
by Derken-
Škoda, že nejsou NPC i dobrého přesvědčení :( To by se mi líbilo :)

Re: Paladin

Posted: 16:45 12. Sep 2011
by kucik
Proč by nebyli NPC dobrého přesvědčení? Ve městech jich valná část je.

Re: Paladin

Posted: 16:47 12. Sep 2011
by DenGrasse
Teda, v některých městech, aby nevznikly nějaký pochybnosti.

Re: Paladin

Posted: 16:51 12. Sep 2011
by Derken-
Chtěl jsem napsat spíše monstra :) V Karathě expit nebudu :D Čili, pokud by jsme dole čistě teoreticky postavili smitera, nevyužijeme ho nikde jinde než do CvC, takže to se nevyplatí :)

Re: Paladin

Posted: 16:54 12. Sep 2011
by J.F.Payne
No, takovej dung například pohraniční vesničky pro eviláky, co by se dala vyvražďovat, by vůbec nebyl špatnej... (A nějaká dobrá strana by jí mohla i bránit, což by byla jistě milá setkání...).

Re: Paladin

Posted: 17:09 12. Sep 2011
by kucik
Ten napad uz tu, myslim, parkrat byl. Otazka je, jak by to vlastne fungovalo? Byla by to normalne pouzitelna vesnice s obchody atp? Jaky level by museli ti NPC mit, aby to vubec melo smysl?

Re: Paladin

Posted: 17:20 12. Sep 2011
by J.F.Payne
Jo, dal bych tam nějaký základní obchody. Povrchňani by tam mohli nomálně chodit a fungovat, drowové, zlouni (i povrchňanští, ale tam je třeba počítat s rizikovým faktorem větších následků) by to měli jako normální dungeon. Mohly by být takový dungy řekněme tři, vesnička (chabá domobrana s kosama a vidlema), větší vesnice (hradby, průlom a měťanská domobrana, kuše, halapartny...) a zemanská tvrz (boss zeman a jeho družina šlechtic a jeho kopí), kde by NPC byly podle obtížnosti, pro levely dejme tomu 10, 15 a epiky.
Asi by to mělo mít nějaký IC pozadí, proč by se do vesničky stále někdo stěhoval... takže mě napadla třeba jakási "zlatá horečka", ale vymyslet se určitě dají lepší věci.
Holt by to bylo "neklidné pohraničí" se vším všudy. Pokud je zájem, promyslím koncept a v rámci svojí pomocné WB aktivity pošlu návrhy lokací i IC pozadí a návrh spawnu.

Re: Paladin

Posted: 17:36 12. Sep 2011
by davidsoft
J.F.Payne wrote:Jo, dal bych tam nějaký základní obchody. Povrchňani by tam mohli nomálně chodit a fungovat, drowové, zlouni (i povrchňanští, ale tam je třeba počítat s rizikovým faktorem větších následků) by to měli jako normální dungeon. Mohly by být takový dungy řekněme tři, vesnička (chabá domobrana s kosama a vidlema), větší vesnice (hradby, průlom a měťanská domobrana, kuše, halapartny...) a zemanská tvrz (boss zeman a jeho družina šlechtic a jeho kopí), kde by NPC byly podle obtížnosti, pro levely dejme tomu 10, 15 a epiky.
Asi by to mělo mít nějaký IC pozadí, proč by se do vesničky stále někdo stěhoval... takže mě napadla třeba jakási "zlatá horečka", ale vymyslet se určitě dají lepší věci.
Holt by to bylo "neklidné pohraničí" se vším všudy. Pokud je zájem, promyslím koncept a v rámci svojí pomocné WB aktivity pošlu návrhy lokací i IC pozadí a návrh spawnu.
Proč by to mělo mít IC pozadí? Jaké IC pozadí má to, že v jeskyních dorůstá stále nové uhlí a rudy kovů, většina potvor se respawnuje minimálně jednou za restart (tzn. IC každé 3 dny)?

Re: Paladin

Posted: 17:38 12. Sep 2011
by Nalkanar
Teoreticky rudy atd. jsou velká ložiska a ty objekty, ze kterých těžíš, jsou prostě systémová berlička.

Re: Paladin

Posted: 17:42 12. Sep 2011
by J.F.Payne
davidsoft wrote:Proč by to mělo mít IC pozadí? Jaké IC pozadí má to, že v jeskyních dorůstá stále nové uhlí a rudy kovů, většina potvor se respawnuje minimálně jednou za restart (tzn. IC každé 3 dny)?
Protože mám ve věcech rád alespoň jistou základní logiku. A je rozdíl dělat vesnici zlatokopů nebo vesnici pasáků ovcí nebo vesnici lovců kůží. Kromě toho, ke vzniku takové vesnice (a jejímu zpřístupnění v modulu) je nějaký příběh určitě vhodný. A teď mě napadla prostá kolonizace...

Re: Paladin

Posted: 18:18 12. Sep 2011
by Daanri
Nieco take je urcite v plane do buducnosti v ramci rozsirenia a prerabky lokacii. Samozrejme ziadnym dalsim napadom a navrhom sa nebranime.

Re: Paladin

Posted: 12:11 13. Sep 2011
by Myrpa
Tyo, dobrej nápad! Jsem nadšen (pro mě) novým nápadem a konceptem! A proto nabízím scripty, kdyby byl zájem.

(IC pozadí by bodlo. Už jen proto, že si pak ve hře nemusí ti, kdo mají o IC vysvětlení zájem, vymýšlet různé na sebe nenavazující, odporující si smyšlenky a berličky. Kdo IC pozadí nechce, ať ho klidně ignoruje.)

Dungeon s "dobrými" NPC

Posted: 12:14 13. Sep 2011
by DenGrasse
*zprávy z Charaxxsu*

Dnes bylo udatnými bojovníky klanu F´nuka´l posedmdesáté sedmé dobyto povrchňanské hradiště Masakrov. Dalšími na řadě jsou bojovníci klanu Houk´all, kteří se už nemohou dočkat, až Povrchňané opět navezou zásoby, poklady a otroky.

Re: Paladin

Posted: 12:20 13. Sep 2011
by Myrpa
No na mém nadšení to nic nemění. Kdejakej statickej bandití tábor vybíjím taky stokrát, vesnice jiných stvoření, troglodytů, atd zrovna tak a taky mi to není ani po stopadesáté blbé. Baví mě to. Tohle by mě taky bavilo. Za obě strany. Jak bránit, tak vybíjet.

Nejvíc by mě asi bavilo vybíjet tam drowí reportéry.

Re: Paladin

Posted: 12:24 13. Sep 2011
by Bruciacullo
Jenže orčí skřetí atp dungy nemůže bránit hráčská postava, čímž by to nabralo nový rozměr takže mi tohle srovnání s obyčejnými dungy nepřipadá nejšťastnější :)

EDIT: Chtěl bych tě vidět jak by ses tvářil, kdyby na tebe kupříkladu u skřetího bose čekali taky čtyři dvacetilevloví hráčští skřeti :D