Page 1 of 2

Seveřan + RDD

Posted: 15:22 13. Sep 2011
by -Drakan-
Nevi nekdo prosim jak se stackuji tyto dve pasivky?

Seveřan
+5% odolnost na mráz, +2 zachranný hod proti mrazu
-5% odolnost na oheň, -2 záchranný hod proti ohni

+

RDD(10) Half-Dragon
Immunity to fire

Re: Nord + RDD

Posted: 15:25 13. Sep 2011
by -RoF-
Já si myslím, že to imunita RDD přebije. To znamená, že tě ohen nezraní, ale hody budeš mít snížené. Což je to taky fuk ;)

Re: Seveřan + RDD

Posted: 15:29 13. Sep 2011
by -Drakan-
Zni to jako zajimava kombinace jak prijit k malemu bonusu zdarma

Na nejakem nahodnem nwn foru jsem se docetl ze s predmetem -50% weakness fire a RDD(10) byla postava stale nezranitelna ohnem (rec byla o singlu).


nwn wiki zase tvrdi neco opacneho
"Fire 50% Damage Immunity - Increase" Combined with "Fire 50% Damage Immunity - Decrease" would be added together 50%-50% = 0% immunity to fire damage, resulting in normal fire damage being inflicted (100 fire damage would inflict 100 hit point loss).
Osobne nevim cemu bych mel verit, ale spis se prikladnim k tomu ze ta imunita to prepise protoze je bud bugla nebo hardcored a funguje proste tak ze da nezranitelnost ohnem za jakychkoliv podminek.

Re: Seveřan + RDD

Posted: 08:14 14. Sep 2011
by Sorrow
Podle mě to taky ta imka na oheń přebije.
Každopádně je mi dost k smíchu ten seveřan/Dračí učedník :?

Re: Seveřan + RDD

Posted: 09:43 14. Sep 2011
by černý vlk
Sorrow wrote:Podle mě to taky ta imka na oheń přebije.
Každopádně je mi dost k smíchu ten seveřan/Dračí učedník :?
jasně, k smíchu, protože na severu, v chladných místech opravdu draka nenajdeš

Re: Seveřan + RDD

Posted: 09:46 14. Sep 2011
by DenGrasse
Rudého ne, ten má rád teplo.

Samozřejmě je to další PBčkářská vychytávka, ale co naplat Někomu to přijde, jako že objevil Ameriku. Co na tom, že to nemá logiku, když to dává takový hezký, malý, hřejivý bonus do herní mechaniky?

Re: Seveřan + RDD

Posted: 09:56 14. Sep 2011
by KaTo
...že by někoho mohlo vytrhnou +5% k něčemu, to mi hlava nebere. Notabene na Mráz.
I když - kontrolní otázka pro zkušenější - podle NWN je 5% z 5ti 0 nebo 1?

Re: Seveřan + RDD

Posted: 10:00 14. Sep 2011
by LDamian
DenGrasse wrote:Rudého ne, ten má rád teplo.

Samozřejmě je to další PBčkářská vychytávka, ale co naplat Někomu to přijde, jako že objevil Ameriku. Co na tom, že to nemá logiku, když to dává takový hezký, malý, hřejivý bonus do herní mechaniky?
Zatímco když ho udělá z jižana, tak to bude logické, ale v podstatě přijde o bonus na oheň (přepláclý imkou) a získá postih na chlad. Těžký to život powerbuildra, pokud chce respektovat i reálie. Ten nehezký, malý, mrazivý postih do herní mechaniky vyloženě zkazí den. :wink: :)

Re: Seveřan + RDD

Posted: 10:02 14. Sep 2011
by DenGrasse
Ano, powerbuildeři jsou, jak známo, největší chudáci... už teď je mi jich líto.

Re: Seveřan + RDD

Posted: 11:20 14. Sep 2011
by černý vlk
powerbuildaři nestaví RDD, chyba v úsudku hned na začátku.

s trochou nadsázky: seveřanovi bylo příliš zima a tak si začal číst o rudých dracích chrlících oheň. Chytlo ho to, tak si pak nechal od mistra (za pěkný poplatek) vstříknout trochu té dračí krve do žil (a pak ještě 9x a šup, měl imku na oheň). wuala

Re: Seveřan + RDD

Posted: 12:02 14. Sep 2011
by Braenn
černý vlk wrote: wuala
//OOT Grammar nazi vsuvka://
Je to voilá, ne wuala, alébrž to je to jazyk francouzský. Ber to prosím jako malý vzdělávací zásah do jinak trefně umístěného slovíčka. :)
//konec OOT//

Re: Seveřan + RDD

Posted: 12:04 14. Sep 2011
by Sorrow
černý vlk wrote:powerbuildaři nestaví RDD, chyba v úsudku hned na začátku.

s trochou nadsázky: seveřanovi bylo příliš zima a tak si začal číst o rudých dracích chrlících oheň. Chytlo ho to, tak si pak nechal od mistra (za pěkný poplatek) vstříknout trochu té dračí krve do žil (a pak ještě 9x a šup, měl imku na oheň). wuala
No ty brďo....

Re: Seveřan + RDD

Posted: 13:03 14. Sep 2011
by DenGrasse
* zprávy z Kela-a-Hazru *

nepotvrzené zprávy hovoří o tom, že byl odhalen pašerácký gang, obchodující ve velkém s dračí krví. Zároveň se šušká, že tolik oslavovaná svatyně Rudého draka v poušti není nic jiného než obří transfuzní stanice.

Re: Seveřan + RDD

Posted: 13:30 14. Sep 2011
by Nalkanar
DenGrasse wrote:* zprávy z Kela-a-Hazru *

nepotvrzené zprávy hovoří o tom, že byl odhalen pašerácký gang, obchodující ve velkém s dračí krví. Zároveň se šušká, že tolik oslavovaná svatyně Rudého draka v poušti není nic jiného než obří transfuzní stanice.
To mi připomíná Water Dragon a její uvěznění v Jade Empire :mrgreen:

Re: Seveřan + RDD

Posted: 14:32 14. Sep 2011
by drake127
Braenn wrote:
černý vlk wrote: wuala
//OOT Grammar nazi vsuvka://
Je to voilá, ne wuala, alébrž to je to jazyk francouzský. Ber to prosím jako malý vzdělávací zásah do jinak trefně umístěného slovíčka. :)
//konec OOT//
Myslíš určitě voilà, že jo? :wink: