Page 1 of 1
loď Kel-a-Hazr - Hag Grag
Posted: 13:24 17. Sep 2011
by halfox
Koupený lístek, stojím na lodi a ona si už dvakrát odplula beze mě.

Re: loď Kel-a-Hazr - Hag Grag
Posted: 13:30 17. Sep 2011
by Nalkanar
Hag Grag je nepřístupná oblast - někdy loni oficiálně dobyto Karathskou armádou.
Re: loď Kel-a-Hazr - Hag Grag
Posted: 13:41 17. Sep 2011
by halfox
Nalkanar wrote:Hag Grag je nepřístupná oblast - někdy loni oficiálně dobyto Karathskou armádou.
Pak by měl tedy někdo odstranit z Kel-a-Hazru tu loď .

Re: loď Kel-a-Hazr - Hag Grag
Posted: 14:05 17. Sep 2011
by zachy
Nebo ji někam přesměrovat

Re: loď Kel-a-Hazr - Hag Grag
Posted: 14:11 17. Sep 2011
by halfox
zachy wrote:Nebo ji někam přesměrovat

nebo
Re: loď Kel-a-Hazr - Hag Grag
Posted: 02:34 18. Sep 2011
by sendys
třeba zachymu do naruče:-D
Re: loď Kel-a-Hazr - Hag Grag
Posted: 16:45 18. Sep 2011
by halfox
Tak jsem naletěl podruhé

Tentokrát do Dar Garag, tam se nesmí proč? A když se tam nesmí? Proč ty lodě teda fungují a tvrdí že za chvíli odplují?

Re: loď Kel-a-Hazr - Hag Grag
Posted: 16:49 18. Sep 2011
by sendys
to jsou temnacky mesta ktere byli dobyty armadou spojenych sil .... tedy prestavujou se co vim ..... lode se holt asi nezrusily pac je hodne jine prace no
Re: loď Kel-a-Hazr - Hag Grag
Posted: 16:57 18. Sep 2011
by halfox
Možná by bylo dobré napsat to na thalie.pilsfree.cz do kolonky ze světa a připsat k tomu, "čehož musí nejvíce litovat mořeplavci, jež si převozem osob do těchto měst vydělávali."
Re: loď Kel-a-Hazr - Hag Grag
Posted: 17:01 18. Sep 2011
by Braenn

A jak si vydělávají nadále, jak ilustruje tvůj příklad s koupí lístku. A nebyl jsi jediný, věř mi

Re: loď Kel-a-Hazr - Hag Grag
Posted: 17:22 18. Sep 2011
by halfox
to je fakt, oni si vlastně vydělávají stále..

Re: loď Kel-a-Hazr - Hag Grag
Posted: 19:06 18. Sep 2011
by DenGrasse
halfox wrote:Možná by bylo dobré napsat to na thalie.pilsfree.cz do kolonky ze světa a připsat k tomu, "čehož musí nejvíce litovat mořeplavci, jež si převozem osob do těchto měst vydělávali."
Máš zkreslené představy o ekonomice
Města jsou fuč, nejsou už v modulu a lodě.. no ty holt uvízly tam kde zrovna byly když to bouchlo. Občas holt oberou nějakého důvěřivce o penéze na lístek.