Page 1 of 3
Kámen vidění
Posted: 14:59 18. Sep 2011
by XŠevyX
Zdravím , chci se zeptat , jestli byl stažen Drahokam vidění z prodeje. Chodím k dobrodruhovi pravidelně po restu už asi tak 2 měsíce a pořád není k nalezení. Díky
Re: Kámen vidění
Posted: 15:11 18. Sep 2011
by KaTo
XŠevyX wrote:Zdravím , chci se zeptat , jestli byl stažen Drahokam vidění z prodeje. Chodím k dobrodruhovi pravidelně po restu už asi tak 2 měsíce a pořád není k nalezení. Díky
Není to přímo odpověď, ale viděl jsem hůlku s TSkem (stejný lvl). Pokud můžeš hůlky, koukni se po ní. Efekt stejný.
Re: Kámen vidění
Posted: 18:31 18. Sep 2011
by XŠevyX
Hůlky právě že nemůžu , proto sháním ten kámen . Vím že dříve tam býval často
Re: Kámen vidění
Posted: 18:39 18. Sep 2011
by Urlraen
Tušim, že už v prodeji není. Při výměně věcí mi z inventáře odebrali DM všechny (cca 8

). Věci, které se dobíjely přes meditaci (použití/den) k sehnání snad mimo el. rukavic nejsou.
Re: Kámen vidění
Posted: 19:10 18. Sep 2011
by KaTo
Urlraen wrote:Tušim, že už v prodeji není. Při výměně věcí mi z inventáře odebrali DM všechny (cca 8

). Věci, které se dobíjely přes meditaci (použití/den) k sehnání snad mimo el. rukavic nejsou.
Ale on kámen vidění je předělaný na stejné vlastnosti jako hulka. Tj. 50 nábojů a 3 náboje za jedno TSko (lvl 9).
S postavou jsem ho kupoval normálně u Dobrodruha, po výměně věcí, asi před rokem.
Re: Kámen vidění
Posted: 21:29 18. Sep 2011
by XŠevyX
KaTo wrote:Urlraen wrote:Tušim, že už v prodeji není. Při výměně věcí mi z inventáře odebrali DM všechny (cca 8

). Věci, které se dobíjely přes meditaci (použití/den) k sehnání snad mimo el. rukavic nejsou.
Ale on kámen vidění je předělaný na stejné vlastnosti jako hulka. Tj. 50 nábojů a 3 náboje za jedno TSko (lvl 9).
S postavou jsem ho kupoval normálně u Dobrodruha, po výměně věcí, asi před rokem.
Jo , on je upraven tak , aby měl náboje stejně jako hůlka. Ale jak říkám , u dobrodruha není k nalezení
PS : Nejsem sám , kdo ten kámen postrádá
Re: Kámen vidění
Posted: 21:41 18. Sep 2011
by kucik
Imho by takovejhle predmet ve hre byt nemel, takze pokud ho fakt najdes, rekni a ja ho odtamtud seberu

Re: Kámen vidění
Posted: 22:02 18. Sep 2011
by XŠevyX
kucik wrote:Imho by takovejhle predmet ve hre byt nemel, takze pokud ho fakt najdes, rekni a ja ho odtamtud seberu

Áha ... dobře

Re: Kámen vidění
Posted: 06:48 19. Sep 2011
by XŠevyX
A jen , jestli můžu dotaz , proč byl kámen s náboji na TSko z hry oddělán .? Byl to docela šikovný kamínek a hodně lidí ho mělo v oblibě.
Re: Kámen vidění
Posted: 11:14 19. Sep 2011
by kucik
Protože není záměrem, aby měly nekouzlící postavy výhody kouzlících.
Re: Kámen vidění
Posted: 11:18 19. Sep 2011
by GeForce
kucik wrote:Protože není záměrem, aby měly nekouzlící postavy výhody kouzlících.
V tomto pripade me zarazi pocet a rozmanitost hulek ktere jsou k mani...
Oni jsou takove pripady ktere maji 2 zalozky v invu jen hulky

kdyby ta hulka aspo neco vazila

Re: Kámen vidění
Posted: 11:23 19. Sep 2011
by -RoF-
*nevinně si píská*
V tom případě by asi DM měli prohrábnou invy postavám. Páč já s Arii sem si ten kámen koupil u dobrodruha a pořád ho mám. Sice je na náboje a musím ho dobíjet, ale vlastním ho.
Ale ani nevím o tom, že byl odebrán z modulu. No tak at se nějaký DM ozve a vezme mi ho, když se tedy rušil.

Re: Kámen vidění
Posted: 11:47 19. Sep 2011
by Bruciacullo
GeForce wrote:kucik wrote:Protože není záměrem, aby měly nekouzlící postavy výhody kouzlících.
V tomto pripade me zarazi pocet a rozmanitost hulek ktere jsou k mani...
Oni jsou takove pripady ktere maji 2 zalozky v invu jen hulky

kdyby ta hulka aspo neco vazila

No a ne jen hulek, co takové boty s kamenkou/spěchem apod... ?
Re: Kámen vidění
Posted: 12:16 19. Sep 2011
by Alvarion
Kdyby hulky vazily neco hodne, tak to jen posílí silové buildy.....
*nevericne kroutí hlavou nad posty*
lidi vzdyt je to pro vsechny stejné.
kamen videni pochopitelne je. Sam jsem si předevčírem jeden koupil.
hezký den a vic rozumu do nového týdne.
Re: Kámen vidění
Posted: 12:42 19. Sep 2011
by kucik
Možná se pletu a Rejty řekne, že je tenhle item povolenej.