Page 1 of 1
Lodě při restartu
Posted: 14:12 27. Sep 2011
by Prasokralik
Restart mě vyhodil ze hry když jsem byl na lodi karatha\alwariel a nalognul jsem se na lod Kel\alwariel
Re: Lodě při restartu
Posted: 14:16 27. Sep 2011
by DenGrasse
V tom případě jsi měl štěstí, neb jsi dojel do Alwarielu, kterak jsi původně zamýšlel. Což se každému nepodařilo.
Re: Lodě při restartu
Posted: 14:18 27. Sep 2011
by Prasokralik
hehe díky díky

ale já zamýšlel karathu, každopádně jen říkám že tam může tenhle bug nastat tak nejezděte před retartem
Re: Lodě při restartu
Posted: 14:23 27. Sep 2011
by kucik
Ty lokace maj asi stejný tagy, protože ty záměny tam jsou fakt běžný.
Edit: Ne asi, ale určitě.