Page 1 of 1

Lodě při restartu

Posted: 14:12 27. Sep 2011
by Prasokralik
Restart mě vyhodil ze hry když jsem byl na lodi karatha\alwariel a nalognul jsem se na lod Kel\alwariel

Re: Lodě při restartu

Posted: 14:16 27. Sep 2011
by DenGrasse
V tom případě jsi měl štěstí, neb jsi dojel do Alwarielu, kterak jsi původně zamýšlel. Což se každému nepodařilo.

Re: Lodě při restartu

Posted: 14:18 27. Sep 2011
by Prasokralik
hehe díky díky :) ale já zamýšlel karathu, každopádně jen říkám že tam může tenhle bug nastat tak nejezděte před retartem

Re: Lodě při restartu

Posted: 14:23 27. Sep 2011
by kucik
Ty lokace maj asi stejný tagy, protože ty záměny tam jsou fakt běžný.

Edit: Ne asi, ale určitě.