Page 1 of 1

Pošť - ruiny staré vesnice

Posted: 15:38 27. Sep 2011
by G-ladiator
Kostlivci spawnutí skrze trigger na "náměstí" nejsou nepřátelští.

Re: Pošť - ruiny staré vesnice

Posted: 16:24 27. Sep 2011
by kokosak
To není bug, ale feature - zaskočili si na přátelskou rozpravu (viz jejich milé úsměvy) ;)