Page 1 of 2

Stínový tanečník

Posted: 16:51 28. Sep 2011
by XŠevyX
Chci se zeptat , kde je teď mistr Stínového tanečníka , když byl škopek uzavřen. Díky

Re: Stínový tanečník

Posted: 10:21 29. Sep 2011
by DenGrasse
Hledej.

Re: Stínový tanečník

Posted: 10:47 29. Sep 2011
by kokosak
Ale budeš potřebovat dobrej postřeh, protože ta svině je pořád zalezlá v nějakym stínu! :D

Re: Stínový tanečník

Posted: 10:54 29. Sep 2011
by KaTo
kokosak wrote:...ta svině je pořád zalezlá v nějakym stínu! :D
Tuhle fintu umí i vybraní učitelé zloděje :lol: :lol: . Naštěstí, když člověk ví, že tam jsou, je může fintou ze stínu vytáhnout, byť je nevidí :lol: :lol: .

Re: Stínový tanečník

Posted: 11:43 29. Sep 2011
by XŠevyX
Áha...a třeba jen nějaké malé navedení přibližné , kde by se mohl nacházet..? Jinak jako hledat učitele po celé Thalii , který je navíc ještě v hidu , to je podle mě nemožné ho najít.

Re: Stínový tanečník

Posted: 11:55 29. Sep 2011
by kokosak
Hledej, šmudlo ;)

Re: Stínový tanečník

Posted: 12:04 29. Sep 2011
by -RoF-
To je slast co? Jedna z věcí na Thalii co mě nejvíc štve, hledat jak pako učitele.
Dám ti radu, chceš učitele pro stínové tanečníky?
Tak se zeptej IC postav, které to povolání mají. Jistě ti někdo poradí, páč SD je na Thalii vcelku dost.

Re: Stínový tanečník

Posted: 12:22 29. Sep 2011
by kucik
Čekal bych, že to ho napadne samotnýho - zeptat se.

Re: Stínový tanečník

Posted: 12:33 29. Sep 2011
by -RoF-
kucik wrote:Čekal bych, že to ho napadne samotnýho - zeptat se.
U některých by to asi způsobilo nějakou bolest se zeptat :roll:
Proto aj mě občas příjdou takové zajimavé telly ve hře s dotazama, které se mohli zeptat přímo postavy IC.
No co už.

Re: Stínový tanečník

Posted: 16:15 17. Oct 2011
by XŠevyX
Jo , to je zeptat se ... ale každý , kdo má SD odpoví , že učitel se nacházel v již uzavřené hospůdce u Bezedného Škopku.

Re: Stínový tanečník

Posted: 16:23 17. Oct 2011
by Thuereg
-RoF- wrote:
kucik wrote:Čekal bych, že to ho napadne samotnýho - zeptat se.
U některých by to asi způsobilo nějakou bolest se zeptat :roll:
Proto aj mě občas příjdou takové zajimavé telly ve hře s dotazama, které se mohli zeptat přímo postavy IC.
No co už.

Ne každej chce třeba ic prozradit že je stínovej tanečník ne? Nehledě na to že se zeptal tady. K tomu ostatně forum slouží esli se nepletu.

Re: Stínový tanečník

Posted: 16:40 17. Oct 2011
by Nalkanar
IC znalost řešit OOC cestou by byl metagame. Proto asi také DG odkázal slovem "hledej"

Re: Stínový tanečník

Posted: 17:03 17. Oct 2011
by Prasokralik
To je právě ta zkouška opradového plížila, jestli se dostane i do zamčené hospody, tak ho to učitel naučí.

Re: Stínový tanečník

Posted: 21:20 17. Oct 2011
by XŠevyX
Prasokralik wrote:To je právě ta zkouška opradového plížila, jestli se dostane i do zamčené hospody, tak ho to učitel naučí.
Tak ono , když před dveřma je ostnatá hradba u které stojí z obou boků Gardisti s TSkem , je těžko se tam dostat mno...(navíc je hospůdka zamklá) budiž , ale je to dobrá domněnka .. Bylo by to vlastně stejné učení za pomocí DM , jako bývávalo u Vraha. Teď se to změnilo.. vraha lze vyučit bez DM a SD asi taky ale je to vlastně skoro nemožné. Najít učitele Stínového tanečníka , o kterém není vůbec ponětí kde je a pro zpestření je zalezlý v někde hidu.

Re: Stínový tanečník

Posted: 22:12 17. Oct 2011
by Bahnak
*nenápadná reklama*
V podtemnu je učitel SD stále na tom jednom a samém místě!
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :oops: :oops: :oops: :oops: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: