Page 1 of 1

XP vyjímečné poznání

Posted: 09:39 01. Oct 2011
by Radim
Hoj,
dneska mi tohle vyskočilo při creepu.Mrkněte na to jestli někde neí chybka pls.

edit: normální a screen s vyjímečným poznáním

Re: XP vyjímečné poznání

Posted: 09:52 01. Oct 2011
by kucik
Jo, to je normalni.

Re: XP vyjímečné poznání

Posted: 10:18 01. Oct 2011
by Radim
OK dík za info

Re: XP vyjímečné poznání

Posted: 14:46 01. Oct 2011
by sendys
trochu to nechapu takze kdyz ma vyjmecny dostane jen 15 a nebo tech 31 ?:) jaka hodnota se to pocita

Re: XP vyjímečné poznání

Posted: 18:28 01. Oct 2011
by kucik
Pro partu velikosti n se pocitaj (ze systemovych duvodu) XP n + 1 krat.
To znamena, ze pro jednu z postav v parte se pocitaj XP 2x. Zpravidla pro nejvyssi level. Proto taky ten debug vzdy jedne postave v parte vyskoci dvakrat. Samozrejme XP se prideli jen jednou (az po druhem vypoctu).
Na vyjimecne poznani se tedy hazi taky dvakrat, ale kdyz padne pri prvnim vypoctu, nic to neznamena (ikdyz se do logu hlaska vypise).

Re: XP vyjímečné poznání

Posted: 18:52 01. Oct 2011
by KaTo
kucik wrote:...Na vyjimecne poznani se tedy hazi taky dvakrat, ale kdyz padne pri prvnim vypoctu, nic to neznamena...
To mi připadá jako algorytmus critičáku, ten se taky potvrzuje nadvakrát (pokud se nepletu). Jednou na hit, podruhé na X-násobnou dmg. Pokud člověk critic nepotvrdí druhým hodem, dá jen normální dmg.

Re: XP vyjímečné poznání

Posted: 18:56 01. Oct 2011
by kucik
To se nijak nepotvrzuje. Ten prvni vypocet nema na vyjimecne poznani zadny vliv. Vubec zadny.