Page 1 of 1
Nezobrazeni avatara při tvorbě postavy
Posted: 17:22 02. Oct 2011
by Narsith
Mam maly problemeček.Když tvořim novou postavu tak se mi nezobrazi panak při finalni upravě vzhledu postavičky.Muže někdo poradit co z tim prosim ?
Re: Nezobrazeni avatara při tvorbě postavy
Posted: 17:50 02. Oct 2011
by DarK_cz
Narsith wrote:Mam maly problemeček.Když tvořim novou postavu tak se mi nezobrazi panak při finalni upravě vzhledu postavičky.Muže někdo poradit co z tim prosim ?
Špatné nastavení grafické karty. Nic víc
Btw: to se mi stávalo s dvěma g.kartama (nvidie + integrovaná intel)
Jestli to máš stejné tak zkus v nastavení nvidie přepnout, že chceš tu hru spouštět z Intel. Přeci jen mam lepší zkušenosti, že Nwn 1 víc podporuje Intel karty

Re: Nezobrazeni avatara při tvorbě postavy
Posted: 17:53 02. Oct 2011
by DarK_cz
On je problém, že Nwn 1 neumí perfektně využívat nových silných grafických karet.
Přeci jen už je to starší hra, tak využívam slabší intel s kterou holt umí pracovat líp.
Ale určitě bys našel na googlu, jak nastavit ty novější tak, aby s nima šlo i na starší hry.
Re: Nezobrazeni avatara při tvorbě postavy
Posted: 17:58 02. Oct 2011
by Narsith
Heh pravda...na NB mam integrovanou atinu a nedavno jsem se hrabal v nastaveni *placl se do čela*

Re: Nezobrazeni avatara při tvorbě postavy
Posted: 20:37 02. Oct 2011
by cyco
Narsith wrote:Heh pravda...na NB mam integrovanou atinu a nedavno jsem se hrabal v nastaveni *placl se do čela*

Měl by to být slider Catalyst UI (cokoli jen ne disable). Taky jsem to nedavno musel prehodit.
Re: Nezobrazeni avatara při tvorbě postavy
Posted: 15:50 05. Oct 2011
by Narsith
Pardon..zapoměl jsem,už vyřešeno,opravdu to bylo v nastaveni graficke karty
