Antimagický luk
Posted: 18:16 04. Oct 2011
Zdravim.
Zlobí mě luk, v ruce mi dává -1magical dmg a -1 atack bonus.
Není to unavou a žádná jiná zbran to nedělá. V rukách někoho jiného se chová v pořáku a v mých každý takto.
Neví někdo co by to mohlo byt?
Zlobí mě luk, v ruce mi dává -1magical dmg a -1 atack bonus.
Není to unavou a žádná jiná zbran to nedělá. V rukách někoho jiného se chová v pořáku a v mých každý takto.
Neví někdo co by to mohlo byt?