Page 1 of 1

Antimagický luk

Posted: 18:16 04. Oct 2011
by Sielencer
Zdravim.

Zlobí mě luk, v ruce mi dává -1magical dmg a -1 atack bonus.
Není to unavou a žádná jiná zbran to nedělá. V rukách někoho jiného se chová v pořáku a v mých každý takto.
Neví někdo co by to mohlo byt?

Re: Antimagický luk

Posted: 18:19 04. Oct 2011
by J.F.Payne
Zkus jí opravit?

Re: Antimagický luk

Posted: 18:21 04. Oct 2011
by Zindo
Nesplnujes pozadavek na silu, ktera je pro dlouhy luk 11. Nic sloziteho.

Re: Antimagický luk

Posted: 18:26 04. Oct 2011
by Sielencer
Zindo wrote:Nesplnujes pozadavek na silu, ktera je pro dlouhy luk 11. Nic sloziteho.
Maš pravdu, to jsem to ale pako :roll: