Page 1 of 1

Prosba o radu

Posted: 20:29 06. Oct 2011
by Aillen
Zdravím,
mám problém s mulou, nezobrazuí se mi správně "otevřené batohy", nejde tam nic dát, jde asi o chybu programu:-(

Takhle to vypadá:

http://clip2net.com/s/1dSJT
<img src="http://clip2net.com/s/1dSJT" alt="1dSJT"/>


Dříve se mi fungovalo správně, problém nastal teprve dnes, nevím co s tím udělat, zkoušela jsem restart, i mulu propustit a znovu vzít sebou, nic nepomohlo. nepomohlo ani když jsem místo muly,kterou jsem propustila si pronajala jiné zvíře.

Můžete mi poradit co s tím mám udělat, Jestli to vůbec půjde opravit?

Děkuji

Olwen Emerald

Re: Prosba o radu

Posted: 23:21 06. Oct 2011
by kucik
Nerozumim v cem je problem. Batoh muly se ti preci otevrel.

Re: Prosba o radu

Posted: 23:51 06. Oct 2011
by Prasokralik
Píše, že tam nejde nic dát, ačkoliv je batoh otevřený.

Re: Prosba o radu

Posted: 23:58 06. Oct 2011
by kucik
Pardon, to ty hodiny a alkohol. Co to udela, kdyz tam presunes predmet? Vypise to neco do logu? Udela to zvuk jako pri presunuti predmetu?

Re: Prosba o radu

Posted: 14:49 07. Oct 2011
by sendys
kucik wrote:Pardon, to ty hodiny a alkohol. Co to udela, kdyz tam presunes predmet? Vypise to neco do logu? Udela to zvuk jako pri presunuti predmetu?
to ona nebude vedet za prve se ji nezjevila ani tecka na mape za drue psala ze proste se ji ten predmet vrati do baglu nic vic

Re: Prosba o radu

Posted: 18:05 07. Oct 2011
by Aillen
už mi to zase funguje :)

stačilo vypnout a zapnout počítač: :)

Re: Prosba o radu

Posted: 22:39 09. Nov 2011
by MukYanJong
Nazdar lidi, mám taký problém. Při setkání s drowama mi padá hra, jednou se mi to stalo v prahvozdu při přecházení přes přechod + následné lognutí a znova padlo a dnes když se mnou šli cosi zahrát, tak jsem jejich postavičky ani neviděl, jen jsem viděl nějakej dmg v logu a čau, zase hapalainen, nevíte, čím to je, čím to je...? Je to krapet na prd, hlavně když si pak lidi myslí, že se s full HP odlogováváte před smrtí :D

Re: Prosba o radu

Posted: 22:43 09. Nov 2011
by Bahnak
Pokud ti padá hra když potkáš jiné PC tak tuším zradu v Hacích, zkus znovu stáhnout a překopírovat Haky.
Evidentně mají na sobě drowíci něco co tvé NWN nedokáže zkousnout (možná černou tlamičku).
Já osobně bych reinstaloval.

Re: Prosba o radu

Posted: 22:51 09. Nov 2011
by -RoF-
Možná to dělá nějaký druh oblečení nebo zbroje. Taky jsem jednu dobu řešil pády hry a přeinstal haků moc nepomohl. Takže mi to občas padne.

Možná reinstal hry, ale to se mi moc nechce testovat :roll: