Page 1 of 1
Síla velké sekery
Posted: 00:43 09. Oct 2011
by Darebák
Na webu je napsáno, že síla zbraně u Velké sekery je upravená ze 2k6 na 3k6.. jenže ve hře npc prodávají jen 2k6 a když sem poprosil hráče ve hře, aby mi zkusil udělat craftovou, tak ta měla také 2k6... Ale když sem si stáhnul ten modul thálie do toolsetu a podíval se tam na tu sekeru tak měla normálně 3k6 tu upravenou hodnotu.
Re: Síla velké sekery
Posted: 19:09 09. Oct 2011
by kucik
Tusim, ze je tam spatne popisek.
Re: Síla velké sekery
Posted: 19:14 09. Oct 2011
by Nalkanar
Píše ti to správnou hodnotu v deníku postavy (C) když máš sekeru v ruce?
Re: Síla velké sekery
Posted: 19:45 09. Oct 2011
by Darebák
Vyzkouším, díky za reakce. Dám vědět.
Re: Síla velké sekery
Posted: 20:25 09. Oct 2011
by Darebák
Tak máte pravdu, v ruce ta sekera dává skutečně 3d6. Díky