Page 1 of 3

Termín podzimního srazu Thalie 2011

Posted: 10:45 10. Oct 2011
by Rejty
Termín podzimního srazu Thalie 2011


Zdravím všechny,
hlasujte o termínu podzimního srazu. Místo konání bude ještě upřesněno, uskuteční se tradičně v jedné z plzeňských hospůdek.

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011

Posted: 15:28 10. Oct 2011
by Pajule
vidim to spíš na 19, kolem toho 26 někdy jedu do německa, ale nejsem si jistá termínem :|

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011

Posted: 15:38 10. Oct 2011
by rosnicka
tak me termin je celkem jedno, vyjimecne mam oba vikendy volne, ale na druhou stranu nevim jestli bych se jako novohrac necitila divne.

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011

Posted: 15:44 10. Oct 2011
by marii
rosnicka wrote:tak me termin je celkem jedno, vyjimecne mam oba vikendy volne, ale na druhou stranu nevim jestli bych se jako novohrac necitila divne.
Kdyz prijdes..prijdu taky))) a Pajule ty taky bys uz konecne mohla dorazit))

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011

Posted: 15:50 10. Oct 2011
by J.F.Payne
Já jsem slyšel, že v Plzni maj dobrý pivo, tak by to mohlo stát za návštěvu.

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011

Posted: 15:52 10. Oct 2011
by Pajule
marii na posledním srazu sem byla..a předtim se vždycyk něco vytelilo..a na velký srazy enjezdim bo mam tábory

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011

Posted: 16:01 10. Oct 2011
by -darkvision-
J.F.Payne wrote:Já jsem slyšel, že v Plzni maj dobrý pivo, tak by to mohlo stát za návštěvu.
A teď maj prej ještě nějaký novější, osmnáctku tmavou 8)

Jinak me je jedno jaký víkend. Když složíme zas nějakou posádku z Prahy tak pojedem.

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011

Posted: 16:20 10. Oct 2011
by rosnicka
marii wrote:
rosnicka wrote:tak me termin je celkem jedno, vyjimecne mam oba vikendy volne, ale na druhou stranu nevim jestli bych se jako novohrac necitila divne.
Kdyz prijdes..prijdu taky))) a Pajule ty taky bys uz konecne mohla dorazit))
dobre, tak ja nejak dorazim, podotykam ze nepiju pac pojedu autem a domaciho hodlam nechat doma.

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011

Posted: 16:43 10. Oct 2011
by Rejty
Určitě bude zase možnost přespat na klubovně za 50 kč / osoba za noc.

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011

Posted: 18:25 10. Oct 2011
by Braenn
Zatím můžu oba víkendy, když se sejde dobrá společnost, přijedu naučit rádobyeviláky pít. A zpívat. :geek2:

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011

Posted: 18:38 10. Oct 2011
by Bahnak
Vyhovuje zatím pouze druhý víkend... to bych přijel rád.

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011

Posted: 16:01 11. Oct 2011
by igor
Ha :) Zrovna sem si říkal, jestli se nebude organizovat podzimní sraz a ono jdu akorát. Mně se hodí oba dva víkendy.

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011

Posted: 16:06 11. Oct 2011
by Práček
19. mám volno, tak bych se vecpal do drowího zájezdu :)

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011

Posted: 16:06 11. Oct 2011
by kokosak
Měsíc dopředu to fakt najisto nevim :( Ale zatim můžu oba! :)

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011

Posted: 16:13 11. Oct 2011
by J.F.Payne
Budou se tam probírat nějaký konspirátorský věci? Bude chlast, koks a polonahý ženský, nebo tam budem pouštět draky (Darky?) ? :))