Page 1 of 3
Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 10:45 10. Oct 2011
by Rejty
Termín podzimního srazu Thalie 2011
Zdravím všechny,
hlasujte o termínu podzimního srazu. Místo konání bude ještě upřesněno, uskuteční se tradičně v jedné z plzeňských hospůdek.
Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 15:28 10. Oct 2011
by Pajule
vidim to spíš na 19, kolem toho 26 někdy jedu do německa, ale nejsem si jistá termínem

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 15:38 10. Oct 2011
by rosnicka
tak me termin je celkem jedno, vyjimecne mam oba vikendy volne, ale na druhou stranu nevim jestli bych se jako novohrac necitila divne.
Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 15:44 10. Oct 2011
by marii
rosnicka wrote:tak me termin je celkem jedno, vyjimecne mam oba vikendy volne, ale na druhou stranu nevim jestli bych se jako novohrac necitila divne.
Kdyz prijdes..prijdu taky))) a Pajule ty taky bys uz konecne mohla dorazit))
Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 15:50 10. Oct 2011
by J.F.Payne
Já jsem slyšel, že v Plzni maj dobrý pivo, tak by to mohlo stát za návštěvu.
Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 15:52 10. Oct 2011
by Pajule
marii na posledním srazu sem byla..a předtim se vždycyk něco vytelilo..a na velký srazy enjezdim bo mam tábory
Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 16:01 10. Oct 2011
by -darkvision-
J.F.Payne wrote:Já jsem slyšel, že v Plzni maj dobrý pivo, tak by to mohlo stát za návštěvu.
A teď maj prej ještě nějaký novější, osmnáctku tmavou
Jinak me je jedno jaký víkend. Když složíme zas nějakou posádku z Prahy tak pojedem.
Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 16:20 10. Oct 2011
by rosnicka
marii wrote:rosnicka wrote:tak me termin je celkem jedno, vyjimecne mam oba vikendy volne, ale na druhou stranu nevim jestli bych se jako novohrac necitila divne.
Kdyz prijdes..prijdu taky))) a Pajule ty taky bys uz konecne mohla dorazit))
dobre, tak ja nejak dorazim, podotykam ze nepiju pac pojedu autem a domaciho hodlam nechat doma.
Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 16:43 10. Oct 2011
by Rejty
Určitě bude zase možnost přespat na klubovně za 50 kč / osoba za noc.
Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 18:25 10. Oct 2011
by Braenn
Zatím můžu oba víkendy, když se sejde dobrá společnost, přijedu naučit rádobyeviláky pít. A zpívat.

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 18:38 10. Oct 2011
by Bahnak
Vyhovuje zatím pouze druhý víkend... to bych přijel rád.
Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 16:01 11. Oct 2011
by igor
Ha

Zrovna sem si říkal, jestli se nebude organizovat podzimní sraz a ono jdu akorát. Mně se hodí oba dva víkendy.
Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 16:06 11. Oct 2011
by Práček
19. mám volno, tak bych se vecpal do drowího zájezdu

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 16:06 11. Oct 2011
by kokosak
Měsíc dopředu to fakt najisto nevim

Ale zatim můžu oba!

Re: Termín podzimního srazu Thalie 2011
Posted: 16:13 11. Oct 2011
by J.F.Payne
Budou se tam probírat nějaký konspirátorský věci? Bude chlast, koks a polonahý ženský, nebo tam budem pouštět draky (Darky?) ?

)