Kam zmizeli mágové?
Posted: 15:51 12. Oct 2011
I. od implementace nového xp systému byly dle mého názoru sníženy Xp za boj maga se summonem. Chapu to jako podporu party, ale na druhou stranu, kdyz jde jiná postava na sólo mao neco méně XP než v partě, asi krok dobrým směrem, ale furt to jde. ted jsem s mágem zabil opravdu silnou potvoru za kterou bych mel v parte 70-80 xp urcite na (lvl 14). S mágem a summonem jsem dostal 29 s nejsilnějším summonem, co mam a to mi jeste lehl a musel jsem meditovat na dalšího..... (jo ona ta sance, ze se to nepovede bolí, kdyz je další medit za mnoho minut).
Domnívám se, že současný postih maga na solo ze sumonem je vysoký pro hratelnost mága.
II. Hulky z Doubkova a odjinud - hulky v rozsahu jakém jsou plně nahradí maga ve družině, který může z důležitých kouzel vypotit navíc potřebné jen ochranapřed kouzly.
Domnívám se, že by měly být staženy ochranné hůlky v rozsahu v jakém jsou v doubkově pro posílení významu party a mága/ kneze v druzine.
III. Summony obecně - summony jsou zpracovány skvělě a kdysi prý bylo možné povolávat i dál. V současnsoti summony, které mág má berou XP jako hrom viz výše. navíc jejich význam klesá a po lvl 20 uz je vyuzitelný jen stítový golem. Mag postrádá motivaci EXpit nějak dál..... protože profit je mizerný (Argument, že jde udelat llomeej build je pravdivej, ale expete si to s tím postihem, kdyz je sumon velkej postih).
Domnívám se, že by mohlo být vráceno něco málo summonu vyššího než devátého kruhu.
IV. Mag a CVC - ano, zde je dobrej, ve vetsí parte, ale kdyz uvazime epické lvl je spíše vtipným doplnkem pro zoufalce. DC ma jakýkoliv RDD/ Bard / valecník..... taková, že si hodí vše co na nej zoufalý mag sesle. Monk se pro zmnu vysmeje uplne vsemu.
Závěr: mag je nepotřebný, kvuli jednomu kouzlu se nemá smysl dělit o zisk, byt dostanu o maličko více xp. Nešlo by udělat, aby mág dostával stejně XP se summonem jako v časech před změnou?
Netvrdím, že mág není mistrem okamžiku, ale stávající stav je dle mého pro magy oproti ostatním povláním trošku nefér a chtělo by to doladit.
Děkuji za zvážení
Domnívám se, že současný postih maga na solo ze sumonem je vysoký pro hratelnost mága.
II. Hulky z Doubkova a odjinud - hulky v rozsahu jakém jsou plně nahradí maga ve družině, který může z důležitých kouzel vypotit navíc potřebné jen ochranapřed kouzly.
Domnívám se, že by měly být staženy ochranné hůlky v rozsahu v jakém jsou v doubkově pro posílení významu party a mága/ kneze v druzine.
III. Summony obecně - summony jsou zpracovány skvělě a kdysi prý bylo možné povolávat i dál. V současnsoti summony, které mág má berou XP jako hrom viz výše. navíc jejich význam klesá a po lvl 20 uz je vyuzitelný jen stítový golem. Mag postrádá motivaci EXpit nějak dál..... protože profit je mizerný (Argument, že jde udelat llomeej build je pravdivej, ale expete si to s tím postihem, kdyz je sumon velkej postih).
Domnívám se, že by mohlo být vráceno něco málo summonu vyššího než devátého kruhu.
IV. Mag a CVC - ano, zde je dobrej, ve vetsí parte, ale kdyz uvazime epické lvl je spíše vtipným doplnkem pro zoufalce. DC ma jakýkoliv RDD/ Bard / valecník..... taková, že si hodí vše co na nej zoufalý mag sesle. Monk se pro zmnu vysmeje uplne vsemu.
Závěr: mag je nepotřebný, kvuli jednomu kouzlu se nemá smysl dělit o zisk, byt dostanu o maličko více xp. Nešlo by udělat, aby mág dostával stejně XP se summonem jako v časech před změnou?
Netvrdím, že mág není mistrem okamžiku, ale stávající stav je dle mého pro magy oproti ostatním povláním trošku nefér a chtělo by to doladit.
Děkuji za zvážení