Page 1 of 1

Dorenský hvozd - tábořiště kočovníků

Posted: 20:17 13. Oct 2011
by zachy
Když vejdu do lokace spustí se mi pískavej zvuk, jsem myslel, že mi odešly repráky :D
Prosím zkuste to taky někdo :)
EDIT: při relogu a znovunavštívení lokace se to stane znovu

Re: Dorenský hvozd - tábořiště kočovníků

Posted: 20:19 13. Oct 2011
by Derken-
Ano dělá to, už se to tu řešilo mnohokrát.. Seraph naplej jak struna ustupoval pod palbou z CvC a todle ho málem poslalo do pekel :mrgreen:

Re: Dorenský hvozd - tábořiště kočovníků

Posted: 20:20 13. Oct 2011
by Maya
zachy wrote:Když vejdu do lokace spustí se mi pískavej zvuk, jsem myslel, že mi odešly repráky :D
Prosím zkuste to taky někdo :)
EDIT: při relogu a znovunavštívení lokace se to stane znovu
Už se to tu řešilo. Jedná se o zbloudilého ducha serveru. Říká se, že kdysi býval adminstrátorem jakési hry, ale tak se do ní ponořil, že ho svět pohltil. Našel si náš server a usídlil se v této lokaci. Přední odborník na vymítání Profesor Kawinski po dlouhé době a mnoha pokusech nás ducha zbavit oznámil, že se jen tak nedá vymítit a varoval nás, at nejíme při vstupu do této lokace u PC chipsi, přiláká ho to a dám mu to sílu....

Ano, dělám i srandu, ne rofe, nestydím se za to ;) :-D

Re: Dorenský hvozd - tábořiště kočovníků

Posted: 20:23 13. Oct 2011
by -RoF-
Maya wrote:....
Jo ale kopíruješ Desmonda, který to líp popisoval ve spamu :P

Re: Dorenský hvozd - tábořiště kočovníků

Posted: 20:26 13. Oct 2011
by Maya
-RoF- wrote:
Maya wrote:....
Jo ale kopíruješ Desmonda, který to líp popisoval ve spamu :P
Jen předávám vědomosti dál, chudák Zachy, to to tam má hledat? ;)

Re: Dorenský hvozd - tábořiště kočovníků

Posted: 20:26 13. Oct 2011
by Prasokralik
Maya wrote:Už se to tu řešilo....
RoFíku? Jaký má význam tato věta? Obvykle uvádí do nějakého shrnutí věcí, které se někde řešily předtím. Proto je tam ono slovo řešit a zájmeno "tu" aby bylo vidět, kde se to řešilo. Tedy se nejedná o kopírování, nýbrž o připomenutí, kde si autor nenárokuje práva na původní text, pouze se na něj odkazuje.

Re: Dorenský hvozd - tábořiště kočovníků

Posted: 20:33 13. Oct 2011
by -RoF-
Maya wrote:
-RoF- wrote:
Maya wrote:....
Jo ale kopíruješ Desmonda, který to líp popisoval ve spamu :P
Jen předávám vědomosti dál, chudák Zachy, to to tam má hledat? ;)
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 95#p107695

Re: Dorenský hvozd - tábořiště kočovníků

Posted: 22:29 13. Oct 2011
by zachy
Ah.. a existuje nějaký řešení tohoto problému krom hnědých bezpečnostních trenclí?

Re: Dorenský hvozd - tábořiště kočovníků

Posted: 23:20 13. Oct 2011
by kucik
Je tam jakasi velka sada ruznejch zvuku. Nekterej ze scriptu na thalii dela to, ze pri vstupu do lokace ti vsechny pusti.

Myslim si, ze to dela nejakej script. Nevim jakej.

Re: Dorenský hvozd - tábořiště kočovníků

Posted: 00:39 24. Oct 2011
by Shaman88
Podle mě je to chyba lokace, asi jedna z 5 chyb co maj i zvukovou signalizaci.
Ten zvuk ti to totiž přehraje i když máš vypnuté zvuky ve hře.

Re: Dorenský hvozd - tábořiště kočovníků

Posted: 00:26 26. Oct 2011
by GeForce
Mě osobně to poprvé taky zaskočilo, ale ted se mi to líbí :mrgreen: Magická oblast no...

Re: Dorenský hvozd - tábořiště kočovníků

Posted: 18:42 27. Dec 2011
by sendys
GeForce wrote:Mě osobně to poprvé taky zaskočilo, ale ted se mi to líbí :mrgreen: Magická oblast no...
a me to nedela :(

Re: Dorenský hvozd - tábořiště kočovníků

Posted: 04:20 15. Jan 2012
by Uradin
hej lidi je možny aby se to přeneslo i jinde? slyšel sem to ještě někde myslím že někde u nemrtvých ale nvm kde přesně, malem mě klepla pepka fakt to sem ani nestihl použít trencle a letěl na zem ze židle :lol:

Re: Dorenský hvozd - tábořiště kočovníků

Posted: 13:45 15. Jan 2012
by Radim
Sry za spam,ale to je perma Banshee.Ty co maj slabou vůli a výdrž to tam prostě nevydržej.