Page 1 of 14

Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 12:12 18. Oct 2011
by Rejty
PODZIMNÍ SRAZ THALIE


Termín:

- Podzimní sraz se uskuteční v sobotu 19. 11. 2011.


Místo konání:

- Restaurace Saloon Roudná v Plzni.
- Web: http://www.saloonroudna.cz/cz/uvod.htm
- Stůl bude zamluven podle počtu účastníků.
- FB: http://www.facebook.com/groups/27510099 ... 3646590534


Přespání:

- Opět je možno přespat na klubovně ve vlastním spacáku a na vlastní karimatce za cenu 50 Kč / osoba za noc. Je nutné se nahlásit předem.
- Adresa je Hálkova 46 (je to jinde než minule, přestěhovali jsme se). Jde se po schodech pět pater až do podkroví, v domě bydlí nájemníci, takže při přesunu v nočních hodinách prosím o klid.
- Mapa: http://www.mapy.cz/#x=13.365773&y=49.74 ... 1.199633_6


Jedou :mus_3: :

- Rejty, Braenn, Kucik, kokosak, DenGrasse, Theogil + Awadar, J.F.Payne, Rosnička, Molly23, Lord_Berserk, FroziKk, Pepa48, Igor, Fredy, -darkvision-, Narsith +1, Groll, Bahnak, Agnes +1, Derken-, Shaman,

* Modře - spí na klubovně.


Nejedou :weap_90: :

-

Doprava: :var_49:
* Kucikovo auto: Kucik, Braenn , Molly23, Bahnak... (Odjezd cca 13:30 ze západních končin Prahy. Vozidlo má 4.5 míst k sezení o nominální nosnosti 1 metrický cent a kvalitě čalounění odpovídající standardům minulého tisíciletí, 4 kola, jeden volant, jednu ruční klimatizaci (reguluje se aplikací krouživých pohybů na kličku v oblasti vnitřní strany bočních dveří) )
* Kokosovo teoretické vozidlo (nachlup stejně teoretické, jako kokosova účast): ne 3, ne 4, ale dokonce 5 kol! Ekologický systém vyhřívání pomocí zbytkového tepla! Vnitřní osvětlení využívající plně obnovitelných zdrojů se stoprocentní účinností, funguje v průměru větší polovinu čtyřiadvacetihodinového dne.

Odjezd plánován ze západní části Prahy (metro B Luka, Lužiny), čas dle dohody.

!!!Hlasujte a pište prosím, kdo jedete, ať vím, pro kolik lidí mám zamluvit hospodu, sraz se blíží!!!

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 16. 11. 2011

Posted: 12:20 18. Oct 2011
by Braenn
Tak já se prosím hlásím, i s přespáním.

Hospoda i s cenami vypadá poměrně příjemně, ale abych si nezabrblala - zavíračka v jednu hodinu tedy nic moc. Je tam poblíž nebo v dosahu nějaké další místo, kde se dá případně pokračovat? Protože jestli ne, tak přidám ještě dotaz, zda se ta prosba o ticho při nočním přesouvání se týká jen cesty kolem nájemníků, nebo i pobytu v klubovně? :D

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 12:23 18. Oct 2011
by kucik
Já se hlásim + spaní

O ticho jde hlavně v klubovně. Ale pokud bude nálada, tak, je v Plzni spousta míst, kde jedou skoro do rána.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 12:39 18. Oct 2011
by Rejty
Ticho platí i v klubovně, nechci se zase stěhovat jinam...

Jinak je opravdu spousta možností kam se přesunout, od nonstopů, až po nějaký diskotéky, ale v těch už se moc nevyznám, už jsem dlouho na žádný nebyl.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 13:10 18. Oct 2011
by Radim
Rejty ty sám víš,že se přesuneš do jedinýho možnýho podniku v Plzni kam chodíme vždycky :mrgreen:

edit: volno mám ale nevím jak to bude s barevnejma papírkama čeká mě mega výdaj za zimní pneu

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 13:14 18. Oct 2011
by Rejty
Radim wrote:Rejty ty sám víš,že se přesuneš do jedinýho možnýho podniku v Plzni kam chodíme vždycky :mrgreen:
Njn, tradice se nesmějí porušovat :viking:

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 14:12 18. Oct 2011
by kokosak
Sil bych uno místo včetně spaní. A k dotazům na ruch v místě spánku bych rád podotknul, že probuzený koušu. A že už neusnu, tak koušu dost dlouho a vydatně ;)

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 14:16 18. Oct 2011
by DenGrasse
Pokud to vyjde, dorazím.
Spát nechci, neb Braenn bude hlučet a kokosák kousat.
Kdyby někdo jel z Práglu autem, nechť se ozve. Rád bych jednou výjimečně neřídil.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 14:23 18. Oct 2011
by Glumišek
Dva z Brna bez spánku. :lol:
Jahuuu.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 14:48 18. Oct 2011
by J.F.Payne
Já bych taky jel, a spát nebudu, co jsem nějaká lama?

DG, myslím že z Prahy pojede vejprava vlakem...

EDIT DG: nevím, jestli s těma autama na vlaku bude nějaká sranda... :lol:

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 15:22 18. Oct 2011
by Bahnak
Když se kácí les, lítají třísky, tedy většinové rozhodnutí o termínu bohužel nebylo k mému času tak ohleduplné jak bych si přál.
Každopádně si to užijte, alespoň za vás útratu v hospodě doplatí někdo jiný...

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 15:43 18. Oct 2011
by Pajule
vokážu se a možná aj s bratrem když je to ta sobota

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 15:49 18. Oct 2011
by rosnicka
Přijedu taky bez spaní

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 15:52 18. Oct 2011
by Molly23
Jedu prosím, a spát v klubovně. Ještě mám dotaz, je možné si do klubovny uložit věci před oním srazem v restauraci? A taky doufám že mi do toho nevlítna nějaká nečekaná příhoda charakteru školního či rodinného. Nemělo by.

Re: Podzimní sraz Thalie - sobota 19. 11. 2011

Posted: 16:49 18. Oct 2011
by Lord_Berserk
Dojdu ... a jen doufam, ze se nepude potom do tradicniho podniku :twisted: :mrgreen:

Takze Rejty a ostatni navstevnici si pred prichodem povinne daji doma oblibenou hru "5 proti Jednomu" at sou prazdny a muzou se jit v poklidu dorazit do Non-stopu :mrgreen: