Page 1 of 2

Terraria

Posted: 10:52 21. Oct 2011
by Prasokralik
Ať s tím nespamujem ve spamu. Zatím jsme teda tři, já, mollyšák a desma. Server má kapacitu pro 8 lidí. Takže kdo chce PM.

http://wiki.terrariaonline.com/Terraria_Wiki všechno o hře, o čem hra je, co tam jde/nejde stavět/ničit, craftové recepty atd.

Re: Terraria

Posted: 12:13 21. Oct 2011
by Molly23
Stáhl jsem, nejde mi to spustit... :(

Re: Terraria

Posted: 12:23 21. Oct 2011
by Prasokralik
Potřebuješ k tomu mít DotNetFx40 většinou se dá sehnat tam odkud stahuješ terrarii samotnou.

Re: Terraria

Posted: 19:46 21. Oct 2011
by Prasokralik
Desi nereloguj :P budto tam zustan nebo tam nechod. Nebo mi napis ze tam jdes.

Re: Terraria

Posted: 20:50 21. Oct 2011
by Desmond
No jo, jen jsem zkoušel jestli tam někdo je :P.

Re: Terraria

Posted: 20:51 21. Oct 2011
by Nalkanar
Odhad by woko - to je zase nějakej "minecraft"? :wall:

Re: Terraria

Posted: 21:10 21. Oct 2011
by Prasokralik
Nalkanar wrote:Odhad by woko - to je zase nějakej "minecraft"? :wall:
prej jo. já minecraft nikdy nehrál ale tohle mě baví třeba. hodně craftu, možnost modifikovat terén a stavět domky/hrady/pevnosti a přitom se bránit všem možným potvorám které tam běhají podle jasně určených pravidel

Re: Terraria

Posted: 07:48 22. Oct 2011
by jachyra
Inu, neviem ako vy, ale mňa to prestalo baviť po 3 dňoch veľmi aktívneho hrania :D vtedy som už zabila všetkých bossov, mala najlepšie veci (okrem tých zo zlatých truhiel), prebehla/prekopala temer celý svet a v podstate dosiahla, čo sa dalo :D potom to už bola len a len nuda .... divím sa tým, ktorých to baví dlhšie .... a to som PSYCHOPATICKÝ crafter :mrgreen:

Re: Terraria

Posted: 09:36 22. Oct 2011
by -darkvision-
Počkat, vy tam máte i bosse ? Ty v minecraftu nejsou ..

Re: Terraria

Posted: 12:43 22. Oct 2011
by Prasokralik
Jo jsou tam bosové, je jich tam několik. Někteří se spawní náhodné, někteří jen v určitých lokacích, některé je nutné nějakým způsobem povolat a tak.

Re: Terraria

Posted: 18:06 22. Oct 2011
by -darkvision-
Tak já bych to tedy taky zkusil.

Re: Terraria

Posted: 18:26 22. Oct 2011
by Prasokralik
Pm

Re: Terraria

Posted: 22:34 22. Oct 2011
by Prasokralik
Kdo z vás byl Johny?

Re: Terraria

Posted: 23:04 22. Oct 2011
by -darkvision-
já byl johny. 8)

Re: Terraria

Posted: 23:17 22. Oct 2011
by Prasokralik
jo myslel jsem si to