Page 1 of 2
Terraria
Posted: 10:52 21. Oct 2011
by Prasokralik
Ať s tím nespamujem ve spamu. Zatím jsme teda tři, já, mollyšák a desma. Server má kapacitu pro 8 lidí. Takže kdo chce PM.
http://wiki.terrariaonline.com/Terraria_Wiki všechno o hře, o čem hra je, co tam jde/nejde stavět/ničit, craftové recepty atd.
Re: Terraria
Posted: 12:13 21. Oct 2011
by Molly23
Stáhl jsem, nejde mi to spustit...

Re: Terraria
Posted: 12:23 21. Oct 2011
by Prasokralik
Potřebuješ k tomu mít DotNetFx40 většinou se dá sehnat tam odkud stahuješ terrarii samotnou.
Re: Terraria
Posted: 19:46 21. Oct 2011
by Prasokralik
Desi nereloguj

budto tam zustan nebo tam nechod. Nebo mi napis ze tam jdes.
Re: Terraria
Posted: 20:50 21. Oct 2011
by Desmond
No jo, jen jsem zkoušel jestli tam někdo je

.
Re: Terraria
Posted: 20:51 21. Oct 2011
by Nalkanar
Odhad by woko - to je zase nějakej "minecraft"?

Re: Terraria
Posted: 21:10 21. Oct 2011
by Prasokralik
Nalkanar wrote:Odhad by woko - to je zase nějakej "minecraft"?

prej jo. já minecraft nikdy nehrál ale tohle mě baví třeba. hodně craftu, možnost modifikovat terén a stavět domky/hrady/pevnosti a přitom se bránit všem možným potvorám které tam běhají podle jasně určených pravidel
Re: Terraria
Posted: 07:48 22. Oct 2011
by jachyra
Inu, neviem ako vy, ale mňa to prestalo baviť po 3 dňoch veľmi aktívneho hrania

vtedy som už zabila všetkých bossov, mala najlepšie veci (okrem tých zo zlatých truhiel), prebehla/prekopala temer celý svet a v podstate dosiahla, čo sa dalo

potom to už bola len a len nuda .... divím sa tým, ktorých to baví dlhšie .... a to som PSYCHOPATICKÝ crafter

Re: Terraria
Posted: 09:36 22. Oct 2011
by -darkvision-
Počkat, vy tam máte i bosse ? Ty v minecraftu nejsou ..
Re: Terraria
Posted: 12:43 22. Oct 2011
by Prasokralik
Jo jsou tam bosové, je jich tam několik. Někteří se spawní náhodné, někteří jen v určitých lokacích, některé je nutné nějakým způsobem povolat a tak.
Re: Terraria
Posted: 18:06 22. Oct 2011
by -darkvision-
Tak já bych to tedy taky zkusil.
Re: Terraria
Posted: 18:26 22. Oct 2011
by Prasokralik
Pm
Re: Terraria
Posted: 22:34 22. Oct 2011
by Prasokralik
Kdo z vás byl Johny?
Re: Terraria
Posted: 23:04 22. Oct 2011
by -darkvision-
já byl johny.

Re: Terraria
Posted: 23:17 22. Oct 2011
by Prasokralik
jo myslel jsem si to