Page 1 of 17
SWTOR
Posted: 16:21 21. Oct 2011
by Maya
Přemýšlíte nad tím někdo?
http://www.swtor.com/
Re: SWTOR
Posted: 16:27 21. Oct 2011
by Daanri
Jo a hodne. Vyzera to ako dobra pecka. Vid. recenziu o prvych dojmoch
http://www.sector.sk/preview/29477/star ... public.htm.
Re: SWTOR
Posted: 16:31 21. Oct 2011
by J.F.Payne
Tohle se mi nesmí dostat do rukou, jinak můj život končí!
Re: SWTOR
Posted: 16:59 21. Oct 2011
by kokosak
Noooo, už nějakou tu chvíli mam předobjednanou collector's edition

Re: SWTOR
Posted: 16:59 21. Oct 2011
by Nalkanar
Bych musel začít vydělávat, abych mohl měsíčně platit

takže zatím ne

Re: SWTOR
Posted: 17:00 21. Oct 2011
by G-ladiator
Přemýšlím. Bude trial verze?
Jinak mám stejný problém jako Nalk, asi bych to utáhnul, ale že by se mi nějak extra chtělo? To ne.
Re: SWTOR
Posted: 17:15 21. Oct 2011
by Prasokralik
star wars? vždyť je to... starwars. Když nějaké mmo tak třeba Allods, je to v hezkém ruském prostředí a zadarmo.
Re: SWTOR
Posted: 17:16 21. Oct 2011
by Maya
Co jsem koukala, už teď jsem nalezla asi dvě RP guildy české tak taky přemýšlím o hraní

)
Re: SWTOR
Posted: 17:28 21. Oct 2011
by Nalkanar
Maya wrote:Co jsem koukala, už teď jsem nalezla asi dvě RP guildy české tak taky přemýšlím o hraní

)
Počkej až se ozve KaTo, ten už s gildou organizuje i srazy atd.

Re: SWTOR
Posted: 18:47 21. Oct 2011
by Miell
Nalkanar wrote:Maya wrote:Co jsem koukala, už teď jsem nalezla asi dvě RP guildy české tak taky přemýšlím o hraní

)
Počkej až se ozve KaTo, ten už s gildou organizuje i srazy atd.

Ano.. mají dokonce i náborové videjko.. děěěsně jsem se zasmála.. jen co se vrátí domů, určitě stvoří nějaký hezký příspěvěk o tom, proč hrát a že jejich guilda je rozhodně lepší než ta druhá

Re: SWTOR
Posted: 19:41 21. Oct 2011
by KaTo
...zzz...zzzzzzzZZZZZzz...zzzz...
*zkusmo švihne červeným mečem*
Jo to půjde!
*meč vypne*
Takže Dámo a Pánové...vítejte ve skutečném světě, kde prohnilá rádobydemokracie Republiky konečně skončí a vše se v dobré obrátí pod vedením moudrého Impéria!
Btw - kdo má zájem, tak poměrně velká komunita (jak za Repíky, tak za Impíky), která je už zaregistrovaná na offico stránkách, plánuje nakérování se na jeden PvP server, je už přes rok(!) na tamto webu/fóru:
http://www.oldrepublic.cz/
Enjoy!

Re: SWTOR
Posted: 23:19 11. Nov 2011
by kokosak
MUHAHAHAHAHAHAHA! BETA TESTING HERE I COME!
*odkašle si*
Jako každý správný fanouš jsem byl zapsán k beta testům a.. no, sice až na finále, se všema ostatníma, co byli zapsaný, ale MUHAHAHAHAHA! Beta Testing Weekend, pro všechny, co se zapsali do dneška - zatím se neví, kdy to bude. Tak doufám to nebude příští víkend, to by mě šlehlo
*se zálibou se dívá na invite*
Re: SWTOR
Posted: 23:25 11. Nov 2011
by Daanri
No bude to buduci alebo ten dalsi vikend - v oficialnom vyjadreni sa pise tento mesiac a tam uz vela vikendov nezostava. Tak dufam, ze sa tam potom stretneme.

Re: SWTOR
Posted: 16:29 14. Nov 2011
by Daanri
Ak ma niekto zaujem o otvoreny beta test Swtor v najblizsej dobe cez jeden z vykendov tak moze ziskat kod na nesledujucom odkaze
http://www.sector.sk/novinka/63989/rozd ... public.htm
Re: SWTOR
Posted: 15:37 17. Nov 2011
by kokosak
Tak příští víkend, pokud byste někdo něco chtěl ode mě, tak máte pech
