Page 1 of 1

Automatický dislike

Posted: 12:08 22. Oct 2011
by Nalkanar
Nevím jak jiným, ale v posledním týdnu mi automatické zapínání odporu funguje velice sporadicky. V pondělí jsem to přepl a několikrát se zrelogoval, ale stejně pořád nemám ty odpory?

Jak jsou na tom ostatní?

Re: Automatický dislike

Posted: 12:41 22. Oct 2011
by Garett
Nalkanar wrote:Nevím jak jiným, ale v posledním týdnu mi automatické zapínání odporu funguje velice sporadicky. V pondělí jsem to přepl a několikrát se zrelogoval, ale stejně pořád nemám ty odpory?

Jak jsou na tom ostatní?
podle me to funguje jenom na ty co si to zapnou taky...

Re: Automatický dislike

Posted: 15:03 22. Oct 2011
by Myrpa
Já ti řeknu, jak to funguje. Funguje to, jen to není vidět.

Totiž odpor se zapne, ale dřív, než se do hry loadující postavě načte playerlist, čili v grafice playerlistu nově se přilogujícího se to neprojeví. Zkrátka kdo se loguje do hry, tomu se to graficky neprojeví, těm, kdo jsou ve hře, těm by se to projevit mělo.
Ovšem až se drow a pozemšťan potkají, budou červení. Můžete to zkusit, jestli se teda nebojíte! :)

Chce to dát tam delay, aby to bylo vidět i graficky. Už jsem to napsal kucíkovi, ale nejsem si jist, jestli tam nakonec tu delay dal, a jestli ano, tak jestli se od té doby aktualizoval modul, ale zkusím na tom zapracovat.

Re: Automatický dislike

Posted: 15:04 22. Oct 2011
by Nalkanar
No předtím mi to ty odpory i házelo celkem... ale teď opravdu musím klikat odpory... na potkání nespoléhám.

Re: Automatický dislike

Posted: 15:07 22. Oct 2011
by Myrpa
Ok. Zapracuju na tom delayi, ať je to jasné. Takhle je to nahouby.

Re: Automatický dislike

Posted: 20:44 22. Oct 2011
by kucik
Zvednu delay z 10s na 60s.

Re: Automatický dislike

Posted: 12:50 23. Oct 2011
by GeForce
Díky také jsem si s tím parkrat pokoušel hrát a nevěděl jsem zda li odpor je nebo není.

Re: Automatický dislike

Posted: 19:32 23. Oct 2011
by Nalkanar
Vypadá to, že už to funguje skvěle 8)