Page 1 of 1
Censored (IC info)
Posted: 01:29 24. Oct 2011
by Tarja
Edit Desmond : Prosím o nevynášení IC infa prostřednictví OOC kanálu.
Původní příspěvek smazán.
Re: Vražda šamana pouštních psů
Posted: 01:35 24. Oct 2011
by J.F.Payne
To by asi chtělo řešit IC, ne? Tady to nemá smysl.
Re: Vražda šamana pouštních psů
Posted: 01:36 24. Oct 2011
by Molly23
Myslím že tyhle věci by se měli řešit IC ve hře a ne tady na foru. Nic ve zlém, jen maličká rada

.
Re: Censored (IC info)
Posted: 07:09 24. Oct 2011
by de Aers
Sakra, co sem zameškal

Re: Censored (IC info)
Posted: 08:33 24. Oct 2011
by -darkvision-
*usrkne ranní kávy* ..zase pozdě.