Page 1 of 1
omluva
Posted: 03:15 24. Oct 2011
by Tarja
Pardon, já nevěděla kde to naprat

Re: omluva
Posted: 09:45 24. Oct 2011
by DenGrasse
na forum nikam. jinak po PM někomu z DM.
Re: omluva
Posted: 10:24 24. Oct 2011
by Nalkanar
Pravděpodobně Lashkovi nebo kokosákovi, kteří situaci řešili
