Page 1 of 1

omluva

Posted: 03:15 24. Oct 2011
by Tarja
Pardon, já nevěděla kde to naprat :wall:

Re: omluva

Posted: 09:45 24. Oct 2011
by DenGrasse
na forum nikam. jinak po PM někomu z DM.

Re: omluva

Posted: 10:24 24. Oct 2011
by Nalkanar
Pravděpodobně Lashkovi nebo kokosákovi, kteří situaci řešili 8)