Tabulka
Posted: 15:42 26. Oct 2011
Stala se mi jedna věc ... Nechtě jsem klikl při zobrazení tabulky pro družinu na " Již nezobrazovat" a nyný se mi tabulka samozřejmě nezobrazuje. Nevíte někdo jak jí dát zpět... díky
Ne vždy je to na škodu. Ono když ti ta tabulka vyskočív boji s nějakym hodně tuhym bossem tak to dokáže pěkně pokazitXŠevyX wrote:Stala se mi jedna věc ... Nechtě jsem klikl při zobrazení tabulky pro družinu na " Již nezobrazovat" a nyný se mi tabulka samozřejmě nezobrazuje. Nevíte někdo jak jí dát zpět... díky
...a přesně kvůli takovymhle singlistům, co nechtějí tvořit partyThuereg wrote:...Ne vždy je to na škodu. Ono když ti ta tabulka vyskočív boji s nějakym hodně tuhym bossem tak to dokáže pěkně pokazit![]()
Nalkanar wrote:upravit konfigurační soubor nwnplayer.ini. - následující řádek:
DisablePartyInvitePopup=1
změň na 0