Page 1 of 1

Tabulka

Posted: 15:42 26. Oct 2011
by XŠevyX
Stala se mi jedna věc ... Nechtě jsem klikl při zobrazení tabulky pro družinu na " Již nezobrazovat" a nyný se mi tabulka samozřejmě nezobrazuje. Nevíte někdo jak jí dát zpět... díky

Re: Tabulka

Posted: 15:48 26. Oct 2011
by Nalkanar
upravit konfigurační soubor nwnplayer.ini. - následující řádek:

DisablePartyInvitePopup=1

změň na 0

Re: Tabulka

Posted: 15:53 26. Oct 2011
by Thuereg
XŠevyX wrote:Stala se mi jedna věc ... Nechtě jsem klikl při zobrazení tabulky pro družinu na " Již nezobrazovat" a nyný se mi tabulka samozřejmě nezobrazuje. Nevíte někdo jak jí dát zpět... díky
Ne vždy je to na škodu. Ono když ti ta tabulka vyskočív boji s nějakym hodně tuhym bossem tak to dokáže pěkně pokazit :mrgreen:

Stačí sledovat okno se systemovym infem. Vono ti řekne dost často i věci kerejch si ty nevšimneš. Třeba že na tebe někdo sesílá prst smrti když máš zrovna vyplej zvuk a podobně :mrgreen: I když z vlastní zkušenosti vim že s timhle už se v zásadě moc dělat nedá... :lol:

Re: Tabulka

Posted: 16:03 26. Oct 2011
by KaTo
Thuereg wrote:...Ne vždy je to na škodu. Ono když ti ta tabulka vyskočív boji s nějakym hodně tuhym bossem tak to dokáže pěkně pokazit :mrgreen:
...a přesně kvůli takovymhle singlistům, co nechtějí tvořit party :lol: :lol: , jsme přišli o hůlky!! (vím, že Theu je alchemkář) :twisted: :lol: :lol: :lol: :lol:

Re: Tabulka

Posted: 16:21 26. Oct 2011
by Narsith
Nevim co mate proti solistum? Když partu tak jedině ve dvou a to ještě z někym koho znam,max ve třech.Zatim vždy když jsem byl z větši partou ne nejake vypravě tak to bylo o ničem. Buď jsem zařval ja nebo někdo z blizkych přatel jen a jen kuli blbosti par ostanicch hraču.A to samy se stava když jdu z někym koho neznam.

Re: Tabulka

Posted: 17:02 26. Oct 2011
by XŠevyX
Nalkanar wrote:upravit konfigurační soubor nwnplayer.ini. - následující řádek:

DisablePartyInvitePopup=1

změň na 0

Už to jede ... díky ;)