Page 1 of 1
Únava postavy
Posted: 08:52 27. Oct 2011
by -RoF-
Mám dotaz jak je to s únavou postavy.
Ted hraju postavu, která se do boje aktivně zapojuje jak fyzicky tak i magicky a není problém se rychle dostat na únavu přes 60%.
Tak mě zajímá jestli se to dá nějak eleminovat.
Je únava závislá na nějaké vlastnosti? Pokud ano, bere se základ vlastnosti a nebo i s boostem?
A jestli se postava unaví jen bojem a magii a nebo i jinak (běh, práce a tak).
Díkas

Re: Únava postavy
Posted: 10:15 27. Oct 2011
by -darkvision-
A pokad někdo dosáhne únavy 100% , zemře ?
Re: Únava postavy
Posted: 10:21 27. Oct 2011
by kucik
Únava je závislá odolnosti(základu) a levelu postavy (nepřímá úměra).
Únava se zvyšuje s časem. Při boji se zvyšuje rychleji. Při kouzlení se zvyšuje podle kruhu kouzla o které jde a levelu castera.
Pokud je únava 100%, tak postava nezemře. Pouze neustále usíná a má postihy do boje a kouzlení.
Re: Únava postavy
Posted: 10:56 27. Oct 2011
by -RoF-
kucik wrote:Únava je závislá odolnosti(základu) a levelu postavy (nepřímá úměra).
Únava se zvyšuje s časem. Při boji se zvyšuje rychleji. Při kouzlení se zvyšuje podle kruhu kouzla o které jde a levelu castera.
Pokud je únava 100%, tak postava nezemře. Pouze neustále usíná a má postihy do boje a kouzlení.
Pokud to tedy dobře chápu, čím vyšší lvl, tím mín se postava unaví?
Jinak co jsem si všiml, tak tam jsou stupně
45% únavy - žádný postih nic, jen text ve výpisu
65% únavy - nižší AB, AC a selhání kouzel
85% únavy - ještě víc nižší AB, AC a selhání kouzel
100% únavy - samovolné usínání postavy a tak dále jak jsi psal.
Re: Únava postavy
Posted: 11:00 27. Oct 2011
by Nalkanar
Nemám to ověřené na od lvlu 15+, protože se víc hlídám, ale někde mezi 10-15 jsem měl ty procenta:
30% - hláška do výpisu
60% - failování kouzel a postihy
a dál jsem nedošel

Re: Únava postavy
Posted: 11:02 27. Oct 2011
by de Aers
-RoF- wrote:
Jinak co jsem si všiml, tak tam jsou stupně
40% únavy - žádný postih nic, jen text ve výpisu
60% únavy - nižší AB, AC a selhání kouzel
80% únavy - ještě víc nižší AB, AC a selhání kouzel
100% únavy - samovolné usínání postavy a tak dále jak jsi psal.
Re: Únava postavy
Posted: 11:05 27. Oct 2011
by Glumišek
-RoF- wrote:
Pokud to tedy dobře chápu, čím vyšší lvl, tím mín se postava unaví?
To není správně položená otázka a nejde na ni odpovědět jednoduše, hodně záleží na způsobu hraní, nastavení základní odolnosti atd. válečný klerik třeba dostává nafrak s únavou pořád skoro stejně. Na jakémkoli lvl vykouzlím vše co mám, po dobu trvání kouzel někde něco proháním a pak jsem zralý na kutě, protože druhá várka meditace kouzel už má tendenci občas začít selhávat. A takto to mám co si zpětně pamatuji.
Re: Únava postavy
Posted: 13:41 27. Oct 2011
by kucik
Doslova čím vyšší level + odolnost, tím víc má postava jakési staminy (systémový název), což je jakýsi rezervoár, z kterého odčerpává únava.
Rozdělení únavy je:
100% -80% Odpocaty
80%- 60% Mirne unaveny - Hlaska
60% - 40% Unaveny - Hlaska
40% - 20% Vycerpany -2AB -2AC (+selhání kouzel?)
20% - 0% Uplne vycerpany -2AB -2AC + zpomalení (+selhání kouzel)
0% Jak ozivla mrtvola -2AB -2AC + zpomalení (+selhání kouzel) usínání.
Re: Únava postavy
Posted: 13:43 27. Oct 2011
by -RoF-
kucik wrote:Doslova čím vyšší level + odolnost, tím víc má postava jakési staminy (systémový název), což je jakýsi rezervoár, z kterého odčerpává únava.
Rozdělení únavy je:
100% -80% Odpocaty
80%- 60% Mirne unaveny - Hlaska
60% - 40% Unaveny - Hlaska
40% - 20% Vycerpany -2AB -2AC (+selhání kouzel?)
20% - 0% Uplne vycerpany -2AB -2AC + zpomalení (+selhání kouzel)
0% Jak ozivla mrtvola -2AB -2AC + zpomalení (+selhání kouzel) usínání.
Díkas za odpověď a vysvětlení

Re: Únava postavy
Posted: 18:39 27. Oct 2011
by Bahnak
Hm, a nezavedem do hry "kafe" nebo "red bull"?
Re: Únava postavy
Posted: 18:49 27. Oct 2011
by XŠevyX
Bahnak wrote:Hm, a nezavedem do hry "kafe" nebo "red bull"?
Joo , každý by běhal s křídly s úsměvem od ucha k uchu.

Re: Únava postavy
Posted: 15:22 30. Oct 2011
by zachy
XŠevyX wrote:Bahnak wrote:Hm, a nezavedem do hry "kafe" nebo "red bull"?
Joo , každý by běhal s křídly s úsměvem od ucha k uchu.

Jedna postava co takhle vypadá tu možná už je

Re: Únava postavy
Posted: 22:40 30. Oct 2011
by XŠevyX
zachy wrote:XŠevyX wrote:Bahnak wrote:Hm, a nezavedem do hry "kafe" nebo "red bull"?
Joo , každý by běhal s křídly s úsměvem od ucha k uchu.

Jedna postava co takhle vypadá tu možná už je

Áha, tak už je mi jasné proč je Azhael takový zabiják...dopuje se RedBullem!!

Re: Únava postavy
Posted: 01:06 01. Nov 2011
by Thuereg
zachy wrote:XŠevyX wrote:Bahnak wrote:Hm, a nezavedem do hry "kafe" nebo "red bull"?
Joo , každý by běhal s křídly s úsměvem od ucha k uchu.

Jedna postava co takhle vypadá tu možná už je

Prdlajs mnich rebullem to je že furt tak lítá:D