Page 1 of 1

úředník v rybářské osadě

Posted: 13:41 28. Oct 2011
by Molly23
Dost jsem se nasmál, běhal tam nahatý, v každé ruce ledovou kudlu a plenil rybářskou osadu. Úředník Žmolka to byl? Divoch dával docela šlupy a pěkně nás trefoval, tak jsme raději utekli v neviditelnosti :).

Re: úředník v rybářské osadě

Posted: 13:56 28. Oct 2011
by Desmond
Hmm divný, je to zkopírovaný knihovník. Kde se to v něm bere? Vyhodím ho odsud, asi se kously frakce.

Re: úředník v rybářské osadě

Posted: 14:06 28. Oct 2011
by KaTo
Desmond wrote:Hmm divný, je to zkopírovaný knihovník. Kde se to v něm bere? Vyhodím ho odsud, asi se kously frakce.
Něco podobného měli svého času kluci v hospodě Tartenu, ne?
Až na to, že tam když zemana chytnul rapl, tak ho během kola zaplácl vedle stojící šéf tartenských stráží :lol: :lol: .

Re: úředník v rybářské osadě

Posted: 14:11 28. Oct 2011
by Desmond
Vyřešeno.

Re: úředník v rybářské osadě

Posted: 14:13 28. Oct 2011
by MaSo
Jakožto jeden z těch více překvapených kteří utect nestihli.... mám právo žádat o nějakou náhradu xp třeba? ... Jesli ne tak v pohodě....jenom zkoušim :D

Re: úředník v rybářské osadě

Posted: 14:15 28. Oct 2011
by Desmond
Napiš mi na PM. Doufám, že sis udělal alespoň screen. ;)