Page 1 of 2
Win7
Posted: 20:02 10. Nov 2011
by radekdnb
cau jsem tu novej na doporuceni ,,Radima,, mam problem nemuzu se dostat do hry kdyz spustim hru tak windows zakaze pristup...kvuli nejake chybe...zkousel jsem dat kompatibilitu....a nic...dekuji za pomoc
Re: Win7
Posted: 20:07 10. Nov 2011
by jachyra
Ja hrám hru aj cez winXP, win Vistu aj win7 a ide no problemo

skús dať spustiť ako správca
Re: Win7
Posted: 20:08 10. Nov 2011
by radekdnb
nejde uz jsem zkousel ale diky za radu

Re: Win7
Posted: 20:10 10. Nov 2011
by jachyra
skontrolovať inštaláciu hry, ak nechce ani tú spustiť ... a potom prípadne preinštalovať win (joke)

naj win7 Ultimate ale psst ... už som ticho!
Re: Win7
Posted: 20:12 10. Nov 2011
by Molly23
Mám 64 bit Win 7, bez problému. Můžeš pls hodit jakou chybu ti to hlásí?
Re: Win7
Posted: 20:31 10. Nov 2011
by Bruciacullo
Beztak si to omylem zakázal při prvním spuštění....

Re: Win7
Posted: 20:33 10. Nov 2011
by Radim
Už mu to šlape,teď ještě rozjet Thalii.
Re: Win7
Posted: 20:37 10. Nov 2011
by kucik
Tak napiste reseni. At se vi, az bude marne tapat dalsi obet okynek.
Re: Win7
Posted: 20:39 10. Nov 2011
by Radim
Jen to patchnul a ono se to pry rozjelo což je divny,ale je to tak.
Re: Win7
Posted: 20:45 10. Nov 2011
by Derken-
Mě třeba na sedmičkách vůbec nejde spustit cep

Re: Win7
Posted: 22:26 10. Nov 2011
by Bahnak
Derken- wrote:Mě třeba na sedmičkách vůbec nejde spustit cep

Což by vysvětlovalo tvůj poslední problém, když jsem v lokaci kouzlil kouzlo s jakýmsi CEPovým vzhledem a tebe to vyhazovalo ze hry...
Re: Win7
Posted: 22:28 10. Nov 2011
by Derken-
Na druhym kompu by mělo být vše. Mám ted nový komp od včerejška, tak vše teprve instaluju.
Edit: Ikdyž je pravda, že v NWN je tam pěknej bordel.. Jeho velikost překročila už 60 GB ...
Re: Win7
Posted: 11:45 11. Nov 2011
by kucik
Derken- wrote:Mě třeba na sedmičkách vůbec nejde spustit cep

Jak spustit? Normálně rozbalíš zip/rar archiv a hotovo, ne?
Re: Win7
Posted: 12:30 11. Nov 2011
by Shaman88
kucik wrote:Derken- wrote:Mě třeba na sedmičkách vůbec nejde spustit cep

Jak spustit? Normálně rozbalíš zip/rar archiv a hotovo, ne?
Na stránkách cepu je totiž i exe (samorozbalovací, a ten se win7 nějak nelíbí)
Re: Win7
Posted: 13:07 11. Nov 2011
by de Aers
Shaman88 wrote:kucik wrote:Derken- wrote:Mě třeba na sedmičkách vůbec nejde spustit cep

Jak spustit? Normálně rozbalíš zip/rar archiv a hotovo, ne?
Na stránkách cepu je totiž i exe (samorozbalovací, a ten se win7 nějak nelíbí)
Stačí ten soubor spustit v režimu kompatibility XP.