Page 1 of 1
Pro ty co sou z prahy a nejedou do plzně. KALBA V PRAZE
Posted: 15:02 11. Nov 2011
by Thuereg
Dneska večer slavim v chodovaru(Biliard club Albertov) narozky. Kdo má zájem doražte. Start ve 20:00.
Chodovar je hned u zastávky Albertov směrem z Ostrčiláku.
Přijedete-li od karláku tak je to asi 100m dál po kolejích a najdete to.
Re: Pro ty co sou z prahy a nejedou do plzně. KALBA V PRAZE
Posted: 15:18 11. Nov 2011
by Braenn
Thuereg wrote:Dneska večer slavim v chodovaru(Biliard club Albertov) narozky. Kdo má zájem doražte. Start ve 20:00.
Chodovar je hned u zastávky Albertov směrem z Ostrčiláku.
Přijedete-li od karláku tak je to asi 100m dál po kolejích a najdete to.
Plzeň je ale až příští víkend
Leč bohužel, ani tento nemohu. Užij si to a bacha na servírky:)))
Re: Pro ty co sou z prahy a nejedou do plzně. KALBA V PRAZE
Posted: 17:20 11. Nov 2011
by Thuereg
Braenn wrote:Thuereg wrote:Dneska večer slavim v chodovaru(Biliard club Albertov) narozky. Kdo má zájem doražte. Start ve 20:00.
Chodovar je hned u zastávky Albertov směrem z Ostrčiláku.
Přijedete-li od karláku tak je to asi 100m dál po kolejích a najdete to.
Plzeň je ale až příští víkend
Leč bohužel, ani tento nemohu. Užij si to a bacha na servírky:)))
heh fakt? to mám nějaký šouplí:( ale do plzně nemužu ani příští víkend, ale budu nedaleko. Jedu do sokolova:D
Re: Pro ty co sou z prahy a nejedou do plzně. KALBA V PRAZE
Posted: 18:44 11. Nov 2011
by DenGrasse
To je nedaleko asi stejně jako Praha

Re: Pro ty co sou z prahy a nejedou do plzně. KALBA V PRAZE
Posted: 19:07 11. Nov 2011
by Prasokralik
Pro nás pražáky je všechno mimo prahu blízko když jsme mimo prahu. Svět je totiž praha a pak ta zem kde žijí draci.
Re: Pro ty co sou z prahy a nejedou do plzně. KALBA V PRAZE
Posted: 19:08 11. Nov 2011
by Lord_Berserk
Thuereg wrote:Tak já se taky eště hlásim je-li možno. Asi bych spal na tej klubovně.
Je tu ještě možnost nějaký dopravy z prahy? nějakej ten flíček v autě?
Thuereg wrote:Tak kdyžtak radši ještě jednou.
Jestli je plac v klubovně na podlaze tak jedu.

Epic SLIBOTECHNA !!! *haze shnilej rajcatovej kerik*
Re: Pro ty co sou z prahy a nejedou do plzně. KALBA V PRAZE
Posted: 20:54 11. Nov 2011
by -darkvision-
No zejtra jdu do worku, vstávám v pět ráno, takže bohužel.
Ale když už jsi založil TOPIC !!! v datumu 25,26,27, bude Shaman88 v Praze a rád by se s náma viděl. Takže předem říkám, že kdo bude mít čas tak něco spichneme, jen je potřeba si domluvit co, hospodu, čajku či tak něco.
Co by kdo chtěl?
Braenn a divadelníci, budete mít ten víkend čas, nebo jste na tom pračetovým představení?
Re: Pro ty co sou z prahy a nejedou do plzně. KALBA V PRAZE
Posted: 21:07 11. Nov 2011
by Práček
-darkvision- wrote:
Braenn a divadelníci, budete mít ten víkend čas, nebo jste na tom pračetovým představení?
Pratchett je už ted v pondelí ne?
Re: Pro ty co sou z prahy a nejedou do plzně. KALBA V PRAZE
Posted: 22:24 11. Nov 2011
by Molly23
Ano