Page 1 of 1

výkup ze stolku

Posted: 11:09 13. Nov 2011
by černý vlk
Chtěl bych nahlásit chybu, která pořád ještě nebyla odstraněna:
podtemno, stolek u oděvníka: nefunguje! (nezle prodat krejčovské výrobky ušité)

Re: výkup ze stolku

Posted: 14:13 13. Nov 2011
by Lambijec
černý vlk wrote:Chtěl bych nahlásit chybu, která pořád ještě nebyla odstraněna:
podtemno, stolek u oděvníka: nefunguje! (nezle prodat krejčovské výrobky ušité)
pokud se nepletu u alchymie to samé :)

Re: výkup ze stolku

Posted: 14:59 13. Nov 2011
by loadr
jde to prodat jenom tak, ze das prodam vse co mam u sebe, ale bacha!!!!! veme to vsechno! kozky atd.....

Re: výkup ze stolku

Posted: 15:14 13. Nov 2011
by černý vlk
loadr wrote:jde to prodat jenom tak, ze das prodam vse co mam u sebe, ale bacha!!!!! veme to vsechno! kozky atd.....
což je abnormální a nepředstavitelné, když máš desítky kožek a několik výrobků u sebe pořád

Re: výkup ze stolku

Posted: 16:20 13. Nov 2011
by loadr
jasně, vím že je to šílené řešení, ale je to řešení...když to jinak nejde

Re: výkup ze stolku

Posted: 17:54 13. Nov 2011
by Derken-
V podtemnu fungujou jen 3 stolky myslim.

Re: výkup ze stolku

Posted: 09:01 14. Nov 2011
by Glumišek
Rada pro krejčího, strč to na stolek k dřevaři co je vedle a znovu prokecni krejčíka. Budeš čučet. :mrgreen:

Re: výkup ze stolku

Posted: 09:36 14. Nov 2011
by kucik
Napoš název lokace.

Re: výkup ze stolku

Posted: 10:02 14. Nov 2011
by Radim
Olath Deis-černý trh tam jsou všichni vydřiduši :mrgreen: